TEB 2016 Güncel Kredi Faizleri

0

TEB Kredi Faizleri

TEB güncel kredi faizleri krediye göre farklılık göstermektedir. Kredi vadesine ya da kredi türüne göre banka farklı faizlerde kredi sunmaktadır. Ayrıca bazen müşteri durumuna göre de farklı faizler sunulabilmektedir.

TEB konut kredisinde 3 ila 180 ay arasında vade seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bu vade seçeneklerinde azami olarak yüzde 1,29 oranında kredi faizi uygulanmaktadır. TEB 0 km taşıt kredisinde 3 ila 48 ay arasında vade seçenekleri bulunmaktadır. Bu vade seçenekleri için azami olarak yüzde 1,35 oranında kredi faizi uygulanmaktadır.

TEB ikinci el taşıt kredisine ise 3 ila 48 ay arasında vade seçeneği bulunmakta ve kredi faizi yüzde 1,35 olarak uygulanmaktadır. CEPTE TEB ihtiyaç kredisi ürününde banka aylık olarak yüzde 1,27 oranında kredi faizi uygulamaktadır. 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri olan ihtiyaç kredisinde ise banka aylık olarak yüzde 1,65 oranında kredi faizi uygulamaktadır.

TEB Pratik ihtiyaç kredisi 36 ay vadeli ise aylık faiz oranı azami olarak yüzde 1,55 olarak belirlenmiş. Bankanın bireysel finansman kredisi ürününde ise aylık faiz oranı yüzde 1,45 olarak belirlenmiştir. 1 ila 60 ay arasında vadeli arsa kredisinde ise aylık faiz oranı yüzde 1,45 olarak uygulanmaktadır.

CEPTE TEB Kaynak Hesap Kredili Mevduat Hesabı ürününde ise banka azami olarak yüzde 2,02 oranında faiz uygulamaktadır. Bankanın bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın TEB şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın