Ana SayfaKredilerİng Bank Web Kobi Kredi

İng Bank Web Kobi Kredi

-

İng Bank, yılların verdiği bir deneyimle ve yenilikçi bakış açısıyla müşterileri için fark yaratmaya devam etmektedir. Büyüyen ekonominin içinde kaybolmamaları için Esnaf ve KOBİ’lere de kredi desteği sağlayan İng Bank, Web KOBİ Kredisi veriyor.

WEB Kobi Kredi, şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredi işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirmenizi sağlayan bir kredi hizmetidir. İşinizi büyütmek ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz bu kredi,  şubelere gidilerek kullanılmaya başlanılabilir.

İng Bank Web Kobi Kredi, eksiksiz ve doğru bir başvurunun gerçekleştirilmesinin ardından ön değerlendirilmeye alınır. Ön değerlendirmeden sonra kesin başvuru için 30 gün içerisinde gerekli evraklarla birlikte, şubelere gitmeniz gerekmektedir.

Web başvuruları esnasında cep telefonu ve eposta bilgilerinizi eksiksiz girmeniz İng Bank ile olan iletişiminiz için önemlidir. Web Kobi Kredisinden resmi yıllık cirosu 15 milyonun altında olan işletmeler yararlanabilir. Daha yüksek limit talepleriniz için yine şubeye başvurabilir ve limit arttırımı sağlayabilirsiniz. 15 milyon yıllık ciroyu aşan müşteriler İng Bank Web Kobi Kredisine başvuramazlar.

Web Kobi Kredisi için gerekli belgeler; Şahıs firmaları için: Kimlik, vergi levhası. Limited ve anonim şirketler için gerekli belgeler: Ortak ve yetkili kimlikleri, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi. İnşaat Sektörü İçin: Belirtilen belgelere ilaveten cari yıl hakediş raporu, son beş yıl tamamlanan işleri, devam eden işlerin tablosu, firma makina dökümü.Çiftçi ve Besiciler için: Çiftçi ve besici belgeleri, üretim dökümanlarına ait belgeler, ortakların ve yetkililerin kimlikleri.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol