Albaraka Türk’ten Avantajlı Tüketici Finansmanı

Google Haberlere Abone Ol:

Esnek Ödeme Koşullar ve 36 Aya Kadar Vade

Albaraka Türk tüketici finansmanında 36 aya kadar vade seçenekleri var. Ayrıca esnek ödeme koşulları da müşteri için büyük bir avantaj durumunda. Banka bu finansman ile dayanıklı tüketim ihtiyaçlarınız karşılıyor.

Beyza eşya, televizyon, klima, bilgisayar ya da mobilya gibi evinizde yenilenmeye ihtiyaç duyan eşyalarınız varsa Albaraka Türk tüketici finansmanı bu konuda sizin için çok iyi bir fırsat durumunda. 36 ay vade seçeneği yanı sıra 2 ayda bir ya da 3 ayda bir gibi esnek ödeme koşulları sayesinde kolayca geri ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca aylık eşit taksitler halinde de geri ödeme yapabilirsiniz.

Bu finansmandan yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Bu tüketici finansmanından gerçek kişi olarak yararlanacaksanız satın alınacak olan ürünün proforma faturası, nüfus cüzdanı belgesi ve gelirinize dair bir gelir belgesi gerekmektedir. Eğer ücreti çalışansanız maaş bordrosu ya da net maaş tutarını gösteren işyerinden onaylı bir belge getirebilirsiniz.

Örneğin 20 bin TL finansman desteği alıp 36 ay vade seçeneği kullanırsanız banka finansmana yüzde 1,35 oranında kar oranı uygular. Geri ödenecek toplam tutar ise 26 bin 553 TL olacaktır. Aylık taksit tutarı ise 737,58 TL olacaktır. Tahsis ücreti olarak banka finansman tutarının yüzde 0,5’i olan 100 TL tahsil edecektir. Bu finansmanın aylık maliyet oranı yüzde 1,65 oranında olurken yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,71 oranında olacaktır. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Albaraka Türk şubesine başvurabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.