Garanti Bankası Ücretsiz Nakit Avans

0

Acil ihtiyaçlarınız ağır basıyor ama bütçenizi ayarlayamıyorsunuz, hep bir yerden kısmak zorundasınız. Kendi içinizde uyguladığınız kemer sıkma politikası da bir işe yaramıyorsa, kendinizi bu kadar bunaltmanıza gerek yok. Kredi kartı hizmeti sunan Garanti Bankası gibi büyük bankalar nakit avans desteği sağlıyor.

Nakit avans desteği ile nakit ihtiyaçlarınız Garanti altında! Kredi kartları aracılığıyla çekilebilen nakit avanslar, 5 ile 9 ay arasında değişen taksitlendirmeler içermektedir. 500 TL’den başlayan nakit avanslar, uygun ödeme seçenekleriyle karşınıza çıkmaktadır. Garanti Ücretsiz Taksitli Nakit Avans ile masraf ve ücret ödemeden dilediğiniz taksit seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası Ücretsiz Taksitli Nakit Avans kredi için uygulanan faiz oranları 5 ve 9 ay arasında sabit olarak %2,02 oranındadır. Taksitli nakit avans kredi kullanabileceğiniz başvurularınız için alo Garanti’yi kullanabilirsiniz. Bunun yanında 3000 Garanti Paramatik’te sizleri başvuru için beklemektedir. Garanti İnternet şubesinden de dilerseniz hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

BonusFlaş da bir nakit avans kredi başvuru kanalı olabilir. Kredi kartı limitinize göre ihtiyaç anında kullanabileceğiniz ücretsiz nakit avans, maksimum 20.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Paramatiklerdeyse bu sınırlama 4000 TL’dir. Ayrıca ücretsiz nakit avans kredinizi taksitsiz seçenekle de kullanmanız mümkündür. Garanti Bankası Ücretsiz Taksitli Nakit Avans’ınız vergi ücretlendirmesi yapabilir.

Taksitlendirmeler için örnek ödeme planına ulaşmak istiyorsanız Garanti web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz nakit avans fırsatından yararlanmak isteyenlerin birikmiş borçları olmamaları gerekmektedir. Borç yükümlülüğü için bilgi almak istiyorsanız yine kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın