TEB 3.000 TL’lik İhtiyaç Kredisi

0

TEB, müşterilerine internet bankacılığı, mobil bankacılık, şubeler ve birçok ATM ile bankacılık sektörünün tüm hizmetlerini sağlamaya çalışmaktadır. Gelişmiş ödeme seçenekleriyle birlikte uygun geri ödeme fırsatları sizleri beklemektedir.

Küçük çaplı ihtiyaçlarınız için gereken ihtiyaç kredisi, 3.000 TL’lik bir kredi sağlamaktadır. TEB 3.000 TL’lik ihtiyaç kredisi, %1,20 faiz oranlarıyla müşterilerini karşılamaktadır. 12 aya kadar vade süresi tanınan kredi fırsatı sağlamaktadır. 3.000 TL’ye kadar olan kredide, kredi tahsis ücreti alınmamaktır.

Kredi için belirlenen maksimum vade süresi, 12 ay olarak belirlenmiştir. TEB 3.000 TL’lik ihtiyaç kredisi için TEB şubeleri, çağrı merkezi servisi, internet şubeleri üzerinden başvurular gerçekleştirilebilir. Banka örnek bir ödeme planı da oluşturarak müşterilerini aylık taksitler konusunda bilgilendirmektedir. 3.000 TL örnek tutar baz alındığında, 12 ay vade süresinde %1,20 faiz oranıyla aylık taksitler, 274 TL olmaktadır.

Kredi için sigorta ücretleri de 134 TL’dir. Efektif yıllık faiz oranı/ maliyet oranı kredi için %18,7158 gibi bir oran belirlenmiştir. Dilerseniz size uygun ihtiyaç kredisi hizmetini de hesaplama araçları ile yapabilirsiniz. Diğer ürünler hakkında da TEB’in web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Örnek olarak belirtilen tabloda eşit taksitler baz alınarak ücretlendirme yapılmıştır. Sigorta yıllık masraflarıysa yıllık maliyet oranlarına dahil edilmememiştir. Banka, gerekli bulduğu durumlarda kefil de isteyebilmektedir. Başvurularınız için gerekli belgeleri temin ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Onay gerçekleştikten sonra kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın