Ana SayfaKredilerZiraat Katılımdan Arsa Finansmanı İle Geleceğinize Yatırım Yapın

Ziraat Katılımdan Arsa Finansmanı İle Geleceğinize Yatırım Yapın
Z

-

36 Aya Kadar Vade

Ziraat Katılım Arsa finansmanında 36 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Ayrıca bütçenize uygun kar oranları sayesinde de kolayca geri ödeme yapabiliyorsunuz. Bu arsa finansmanı fırsatı ile geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca ilerde değerlenecek bir arsa ya da küçük bir ev ya da kulübe yaptırıp orda zaman geçirebilirsiniz.

Banka bu finansman desteğinde alacağınız arsanın uzman incelemesi sonrasında belirlenecek olan değerinin yüzde 50’sine kadar finansman sunmaktadır. Örneğin alacağınız arsanın uzman incelemesi sonrasında değeri 200 bin TL olarak belirlenirse banka size 100 bin TL’ye kadar finansman sunacaktır.

Banka şubeleri gerekli görmesi halinde sizden ek teminat isteyebilir. Ayrıca banka gerekli görürse sizden kefil de talep edebilir. bu finansman desteğinde satın almak istediğiniz arsa üzerine ipotek tesis edilir. Ayrıca bankanın esnek ödeme planları ile geri ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası bu finansmanda 1 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,40 oranında kar oranı sunuyor. Ayrıca 25 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için de yüzde 1,40 oranında kar oranı sunuyor. Ancak bu değerlerden KKDF ve BSMV hariçtir. Banka tahsis ücreti olarak finansman tutarının yüzde 0,5’ini tahsil edecektir. Uzman incelemesi ücreti ise 415 TL ila 1500 TL arasında değişmektedir. İpotek tesis ücreti ise 118 TL’dir. Bu kredide hayat sigortası da vardır. Örneğin 100 bin TL 36 ay vadeli arsa finansmanı alırsanız yıllık maliyet oranı yüzde 23,11 oranında olacaktır.

Bu finansmana başvuru için başvuru formu, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi, gelir belgesi, alacağınız arsanın tapu fotokopisi ve şubece istenebilecek diğer belgeler gereklidir. Kefil gerekli görülürse onun için de belgeler istenebilir. Bu finansman hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Katılım şubesine gidebilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol