Finansbank Tanışma Kredisi

0

Finans sektörünün bel kemiği olan bankalardan biri olan Finansbank, müşterilerine verdiği hizmetleri en iyiye taşımak için çalışmaktadır. Bu kapsamda birçok kredi hizmeti veren banka, avantajlı faiz oranlarıyla müşterilerini karşılamaktadır.

Finansbank Tanışma Kredisi, ilk defa ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler için tasarlanmıştır. Aylık %1,22’den başlayan faiz oranlarıyla müşteriler uygun bir kredi kullanabiliyorlar. Faiz oranlarının değişiklik gösterdiği durumlarda müşteri skoru baz alınmaktadır.

Müşteri skorunuz ne kadar yüksekse o kadar uygun ve avantajlı krediler kullanabilmektesiniz. Müşterilere göre düzenlenmiş faiz oranları şu şekildedir; %1,22, %,35, %,47, %1,57, %1,61. Bu faiz oranları müşteri skorunuza göre size uygulanacaktır. Faiz oranınız belirlendikten sonra tutar ve vadeye bakılmaksızın sabit bir faiz oranıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi için belirlenen maksimum vade süresi, 36 aya kadar varan vade seçenekleri içermektedir. Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i alınmaktadır. Finansbank Tanışma Kredisi için hızlı bir başvuru yapmak istiyorsanız SMS yoluyla, TC Kimlik numaranızı yazarak 5030’a mesaj atmanız yeterlidir.

Dilerseniz internet web sitesinden de Hemen Başvur butonuyla başvurularınızı gerçekleştirebilir, dilerseniz de Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. İnternet üzerinden ön onay almanız halinde kredinizi kullanmak için şubelere gitmeniz gerekmektedir. Başvuru için gereken belgeler; kimlik belgesi, gelir belgesi, adres tescilleyen belge.

Örnek bir tutar üzerinden müşteriler taksitlendirme hakkında bilgilendirilirse; Aylık %1,22 faiz oranı 36 ay vade ve 10.000 TL’lik kredi için aylık taksit tutarları, 359 TL olacaktır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın