İngBank Maaş Müşterilerine Özel Kredi Faizleri

0

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından birisi olan İng Bank, deneyimli bankacılık hizmetlerini her gün yeni bir başarıya ulaştırmaktadır. Bu başarının temelleriniyse müşterilerine sunduğu özel ürünlerle gerçekleştirmektedir.

Bu özel ürünlerin başını sunduğu kredi hizmetleri çekmektedir. Herkese özel kredi fırsatlarıyla müşterilerinin her birine özel muamele gösteren İng Bank, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Maaş müşterilerine de özel kredi faizleri sunan banka, İngBank Maaş Müşterilerine Özel Kredi Faizleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır.

Maaş müşterilerine özel kredi faizleri adı altında düzenlediği bu kampanyada kredi faiz oranları %1,34 gibi bir oranla sunulmaktadır. 36 ay vade süresi tanınan kredi de 50.000 TL’ye kadar kredi çekebilme imkanı bulunmaktadır.

Kampanyadan sadece İng Bank Müşterileri yararlanabilmektedir. Vade aralığı 3 ay ve 36 ay arası olarak belirlenmiştir. Genel yasalar kapsamında kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i alınmaktadır. Örnek bir maliyet tablosu oluşturan banka da 10.000 TL’lik örnek tutar baz alınmıştır. Bu örnek tutar, 12 ay vade süresince aylık 922,98 TL, 18 ayda 644,25 TL, 24 ay süresince 505,53 TL, 36 ay süresince de 368 TL aylık taksitler sunmaktadır.

Toplam taksit tutarı da banka sayfasında belirtilerek detaylı bilgilendirme sağlanmaktadır. İngBank Maaş Müşterilerine Özel Kredi Faizleri, başvurularınızı dilerseniz hızlıca internet sitesi üzerinden Hemen Başvur butonuyla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de şubelere giderek yerinde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Gerekli başvuru belgelerinin bilgisine Bilgi Destek bölümüyle ulaşmanız mümkündür. Banka gerek duyduğunda kefil talep edebilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın