Doların Sırrı Ortaya Çıktı Herkes Şaşırdı

0

15 Temmuz gecesi yaşanmış olan hain darbe girişiminde FETÖ terör örgütü mensubu askerlerin ve subayların üzerinden çıkan 1 Doların sırrı nihayet ortaya çıktı. Emniyet güçlerinin uzun soluklu çalışmaları ile birlikte ortaya çıkan bu sır ise emniyet güçlerini dahi şoka uğrattı.

Tanıma Ve Birleşme Duyurusu

Emniyet müdürlü tarafından yapılan açıklamaya göre bunu bir haberleşme ve birbirini tanıma durumu olduğu ortaya çıktı. Aynı düzende FETÖ terör örgütü mensubu kişilerin üzerinde bulunan 1 Dolar gibi PYD terör örgütü mensuplarının üzerinde de bir dolar bulunduğu ifade edildi.

Subaylar İtiraf Etti!             

Yaşanan darbe gecesinde FETÖ terör örgütü mensubu asker ve subayların üzerinde çıkan Bir Doların sırrı emniyet güçlerinin yoğun çalışması ve sorgu altında bulunan üst rütbeli subayların açıklaması ile ortaya çıktı. Sorgulamada darbeci askerlerin verdiği ifadeye göre bir doların üzerinde bulunan F harfi FETÖ terör örgütü lideri Gülen’i simgelerken ayrıca doların üzerinde bulunan 11 haneli rakamın ise para kimin üzerinde ise onun kimlik numarasını ifade ediyor.

Aynı Düzen PYD Terör Örgütü Mensuplarında Da Mevcut!

Verilen ifadeler de ise aynı düzenin PYD terör örgütü mensubu teröristlerinde üzerinde kurulu olduğu aynı sistem ile çalışan iki terör grubunun birbirinden ayırt edilebilmesi için onların parasının üzerinde P harfi olduğu ifade edildi. Ayrıca doların üzerinde bulunan kimlik numaralarının her birinin ayrı ayrı dosya edildiği ve söz konusu olan bu dosyaların da Amerika’da Gülen’in yaşadığı Pensilvanya’da bulunmakta olan evinde gizlendiği ortaya çıktı.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın