Şekerbank Şeker Çocuk Hesabı

Günümüzde yatırımlarını çocukları için yapan ve onların geleceklerini güvenceye altına almak isteyen birçok ebeveyn vardır. Çocukları için açtıkları özel birikim hesaplarıyla, onların ileride yapacakları atılımları ve ihtiyaçlarını desteklemektedirler.

Şekerbank, geniş müşteri ağına ve ürün çeşitliliğine sahip olan büyük bankalardan bir tanesidir. Her gün bir yenisini sağladığı hizmet anlayışında, birikim hesaplarını da bulundurmaktadır. Birikim hesaplarının sağladığı avantajlarla mutlu müşterilere sahip olmaktadır. Çocuklar için birikim yapan ailelere de bu fırsatı sağlayan banka, Şeker Çocuk Hesabı hizmeti sağlamaktadır.

Şeker Çocuk Hesabı çocuğunuzla büyüyen bir hesaptır. TL, Euro ya da USD para birimlerini kullanarak, çocuğunuzun hesabını açabilirsiniz. Bu hesap için belirli bir vade süresi de vardır. Bankanın belirlediği bu vade süresi 5 yıldır. Aylık minimum ve maksimum tutarlar da belirtilenler arasındadır. Minimum tutar olarak hangi para birimi olursa olsun 50, maksimum tutarsa para cinsine bakılmaksızın, 5.000’lik bir tutardır.

Hesap açılışı sırasında aylık ödeme tutarı değiştirilebilir. Birikimleriniz banka tarafından belirlenen ve sizin de uygun gördüğünüz ölçütlerle, değer kazanmaya başlar. Birikmiş faizler belirlenen koşullar ve şartlarla birlikte hesabınıza işlemeye devam eder. Maksimum ödeme tutarını aşmamak kaydıyla istediğiniz tutarlarda yatırım yaparak birikim sağlayabilirsiniz.

Düzenli ödemeler istenilen zamanlarda gerçekleştirilebilir. Şeker Çocuk hesabı hakkında ayrıntılı bilgi almak için Şekerbank web sitesi de ziyaret edilebilir. Başvurularınız için Şekerbank şubelerine uğramanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.