Aktif Yatırım Stajyer Alımı Yapıyor!

0
Aktif Yatırım Stajyer Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankasının bünyesinde kariyer fırsatları kovalayanlar banka personel alımları dahilinde, bankacılık sektöründe kendilerine yer edinebilirler.

Aktif Yatırım Bankası Bilgi Teknolojileri Operasyon Stajyeri Alımları için banka iş ilanında belirtilen bilgiler ışığında İstanbul Avrupa yakası için Bilgi Teknolojileri Grubu, Sistem Yönetimi ve İşletim Bölümünde görevlendirilecek öğrencilerin başvurusunu beklenmektedir.

Başvurular İçin Aranan Özellikler

Yapılacak stajyer alımı için üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim gören adayların;

  • Staj zorunluluğu olması,
  • Sorumluluğunu bilen, öğrenmeye açık olması,
  • İletişimi kuvvetli, hızlı çözüm üretebilen ve çalışkan olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması gerekmektedir.

Aktif Yatırım Stajyer Alımları Başvurusu Son Tarih

Aktif Yatırım iş ilanları içinde olan bu duyuru ile ilgilenen öğrenciler 11 Ekim 2020 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka Çağrı Merkezi Görüntülü Bankacılık Temsilcisi Alımlarına Başladı!
https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-bilgi-teknolojileri-operasyon-stajyeri-2558094
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın