Burgan Bank 2016 İhtiyaç Kredileri

0

Türkiye’nin gelişimini sürdürerek yavaş yavaş büyümekte olan bankalarından olan Burgan Bank, gelişmiş ürün yelpazesi ve bankacılık hizmetleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap edecek ürünler sunarak onları memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Bu kapsamda ihtiyaç kredileri veren banka, müşterilerin nakit sıkıntılarına çözüm bulmaya devam etmektedir. Nakit sıkıntılarını 36 ay vade seçeneği ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılamaktadır. 5 çeşit ihtiyaç kredisi bulunan banka, bu kredileri farklı ödeme seçenekleriyle sunmaktadır.

Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank 2016 İhtiyaç Kredileri’nin ilki olan bu kredi, borcuna sadık müşteriler için düzenlenmiş bir fırsattır. Kampanya kapsamında uygulanacak faiz oranları KKB notuna göre düzenlenmektedir. %1,22 ve %1,26 arasında değişen faiz oranları, KKB gruplandırmalarına tabii tutulmaktadır. KBB notunuzu öğrenmek içinse Findeks sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Süper Net İhtiyaç Kredisi

Vade süresi ne olursa olsun faiz oranlarız sabit kalarak kredi kullanabilirsiniz. %1,45 sabit faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2016’dır. Burgan Bank ihtiyaç kredilerinin bir parçası olan bu krediyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Borç Transfer Kredisi

Bütün ödemelerinizi tek bir çatı altında birleştirerek, diğer borçlarınızı takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Borç Transfer Kredisi’yle, %1,58’den faiz oranları sizleri karşılamaktadır. Yıl sonuna kadar geçerli olacak olan bu kampanya 36 aya kadar vade süresi tanımaktadır.

Birikimli İhtiyaç Kredisi

%1,12’den başlayan faiz oranları uygulayan ihtiyaç kredileriyle, daha az maliyete sahip krediler sizin olabilir. Ancak bu kredilerden faydalanmak için Bireysel Emeklilik, Metlife Emeklilik veyahut Hayat Sigortası gibi sözleşmelerin imzalanması gerekmektedir. Faiz oranları belirtilen banka tablosunda maksimum %1,15 olarak gösterilmektedir.

Finansal Destek İhtiyaç Kredileri

Konutunu değerinden düşük bir fiyata satmak zorunda kalanlar için düzenlenmiş olan bu kredi kampanyası, maksimum 36 ay vade süresi ve %50 ekspertiz değeri kadar kredi sağlanmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın