Ana Sayfa Krediler Finansbank Kamu Kredisi

Finansbank Kamu Kredisi

0

Tasarladığı finansal planlar ve koyduğu hedefler doğrultusunda, Türkiye’nin önde gelen başarı bankalarından olan Finansbank, müşterilerine hızla kredi hizmeti vermeye devam etmektedir. Verdiği her hizmetle yeni bir kapı aralayarak, finansal sektörün başını çekmektedir.

Bireysel alanda birçok kampanyası ve ürünü olan Finansbank, bu ürünlerini biraz daha özelleştirerek kamu müşterilerini de hedef tahtasına koyuyor. Kamu kredisi ile kamululara avantajlı faiz oranları sunarak, onlara değer verdiğini gösteriyor.

36 aya varan vade seçenekleri bulunan ihtiyaç kredisinde, %1,21’den başlayan faiz oranları sunulmaktadır. Kamu çalışanlarına özel olan bu ihtiyaç kredisi, başvuruları hızlı bir şekilde de gerçekleştirmeye imkan tanıyor. Telefonunuzla hemen hızlı bir SMS başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atın ve cevabınızı bekleyin.

Finansbank Kamu Kredisi için değişen faiz oranları uygulanmaktadır. Bu faiz oranları; %1,21, %1,33, %1,44, %1,55, %1,59 şeklindedir.

İhtiyaç kredisinde uygulanan bu faiz oranları müşterilerin kredi notlarına ve skorlarına göre belirlenmiştir. Daha yüksek bir kredi notuna sahip olan müşteriler daha düşük faiz oranlarından faydalanabileceklerdir.

Örnek bir maliyet tablosu çıkartılırsa, %1,33’lük faiz oranı ve 36 ay vade süresinde 10.000 TL için aylık taksitler 367 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,5 TL, Sigorta primi 248,83 TL ve yıllık toplam maliyet oranı %21,3816’dır.

Kamu Kredisi başvurularınızı SMS yoluyla yapmak istemiyorsanız, Finansbank internet şubelerinden ön başvuru veya Finansbank şubelerinden belgelerle birlikte kesin başvuru gerçeleştirebilirsiniz.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version