Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Başvurusu
G

-

Bütün kredi ihtiyaçlarına kolay çözümler sunan Garanti Bankası cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullarıyla kredi kullanmak isteyenlere kaliteli bir bankacılık hizmeti sunmaktadır. Alt yapısındaki zenginlik ve geliştirdiği yeni sistemlerle Türkiye’deki birçok banka arasında öncü bir konumda olan Garanti Bankası, müşteri portföyü açısından lider bankalar arasında yer almaktadır. Garanti Bankası, uygun kredi ürünleri ve ilgi çekici kampanyalarıyla müşterilerin her dönem tercihleri arasında yer alan bankalardan bir tanesidir.

Garanti Kredi Ürünleri

Faiz oranlarında çok büyük çeşitlilikler yer almayan Garanti Bankasında bireysel ve kurumsal müşteriler için aynı faiz oranları göze çarpmaktadır. Sadelik prensibiyle yola çıkan Garanti Bankası uygun faiz oranlarını, cazip vadelerle birleştirerek yalın kredi seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Bireysel kredilerde, Avans Hesap, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, Bireysel Krediler gibi seçeneklere sahip olan Garanti Bankası, iş yeri kredilerinde, Kobi Kredileri ve Ticari/Kurumsal Kredi seçenekleri olmak üzere iki ana başlık sunmaktadır. Kobi Kredileri, Ticari Taksitli Krediler, Dış Ticaret Kredileri, Gayri Nakdi Krediler, Nakdi ve Yabancı Para Kredileri, Proje Kredileri gibi seçeneklerle sunulmaktadır. Ticari/Kurumsal kredilerde ise Borçlu Cari Krediler, Taksitli Krediler, İskonto Kredisi, İşletme Kredisi, Döviz Kredisi benzeri kredi seçenekleri bulunmaktadır. Çekilen kredi rakamı yükseldikçe faiz oranında düşüşün gözlendiğiGaranti Bankası kredileri, 15 bin üstü kredilerde % 1,43 rakamı görülürken, 20 bin üstü kredilerde bu oran % 1,38’e düşmektedir. 30 bin üzeri tüm bireysel kredilerde faiz oranı % 1,36 rakamı üzerinden yapılmaktadır. Kobi ve Ticari kredilerde çekilen kredi türüne göre değişen faiz oranları görülmektedir.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Başvurusu yapabilmek için öncelikle kredi için gerekli olan evrakların hazırlanması gerekmektedir. Çalışma durumunuza göre değişen evraklarda eğer ücretli bir çalışansanız son aya ait bordro ya da SGK sicil no, iş yeri sicil no, gelir belgesi ve çalıştığınız şirketin imza sirküleri istenmektedir. Emekli iseniz banka hesap cüzdanının fotokopisi, emekli maaş tahsis belgesinin fotokopisi gibi belgeler istenmektedir. Garanti bankası kredi başvurularını bankanın internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi Garanti Bankası şubelerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde Garanti Bankası kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne talep edilen kredi rakamı ve TC kimlik bilginizi yazarak 3390’a göndermeniz yeterli olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol