Garanti Bankası Güncel iGaranti Kampanyaları

0

Bankacılık sektörünün güçlü finansal kuruluşlarından birisi olan Garanti Bankası, ürün ağını genişletmeye devam etmektedir. Teknolojinin hızla gelişmesiyle dijital ortamda da kendini gösteren banka şubesiz hizmetlere adım atmıştır.

Şubesiz hizmetlerinin bir parçası olan iGaranti de bunun bir örneğidir. iGaranti ile şubesiz bankacılığın tadına vararak, hiçbir masraf ödemiyorsunuz Masrafsız bir dünyanın kapılarını açan bu hizmet düzenlediği iGaranti kampanyalarıyla da müşterilerini cazip dünyasına davet etmektedir. Tatil, alışveriş ve birçok alanda size özel kampanyalar sizi bekliyor..

Gezmeyi sevenler için düzenlenen ilk kampanya Booking ile yapılan işbirliği sonucunda %4 geri ödeme kazanıyorsunuz. Tatil harcamalarınızın bir kısmını geri kazanabileceğiniz bu kampanya Booking web sitesine girip Garanti Bankası kartlarıyla yaptığınız alışverişlerde bu fırsatı sağlıyor. Kampanya kapsamında belirlenen koşullar; son 6 ayda en az 1 kez internet şubesi, cep şubesi veya iGaranti kanallarına giriş yapanlar faydalanabiliyor. Kampanya son geçerlilik tarihi 1 Ocak 2017’dir.

iGaranti Kampanyalarının bir diğeri, birçok alışverişte yapacağınız harcamalar neticesinde 80 TL’ye varan iadeler alabiliyorsunuz. Akıllı fırsatlar uygulamasının içerisinde gerçekleşen fırsatların takibiyle bu gerçekleşebilir. 150 TL ve üzeri giyim alışverişlerinde 20 TL iade, 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamaları için 10 TL, 100 TL ve üzeri Migros sanal market harcamalarında 20 TL, restoran harcamalarında 10 TL, dijital uygulamalar ve müzik harcamaları için 20 TL iade fırsatları sizi beklemektedir.

ATM’lerden herhangi bir masraf alınmaması da iGaranti Kampanyaları kapsamındadır. iGaranti Paracard’ınızla istediğiniz banka ATM’sinden para çekip ücret ödemeden işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kampanya 3 Ocak 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Migros Sanal Marketlerde de size özel indirim fırsatları beklemektedir. 20 TL’ye varan indirimler, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde gerçekleşecektir. Kampanya 1 Ağustos ve 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın