Halk Bankası Esnaflara Faizsiz Kredi

0

Esnaf kime denir? Esnaflar, küçük çapta ekonomik faaliyet gösteren ve bağımsız olarak çalışan kimseler olarak nitelendirilmektedir. Kar sağlamak amacıyla ilerledikleri yolda da en çok engelle karşılaşan kişiler esnaflardır.

Esnaflar ekmeğinizi aldığınız, yağınızı aldığınız ve bazen yemek aldığınız küçük işletmelerdir. Hayatın bir parçası haline gelen bu küçük işletmeler, ekonomik düzende tökezlemeden ilerlemek için bazı zamanlar desteğe ihtiyaç duyarlar. Bankalar sağladıkları kredi olanaklarıyla, esnafın tökezlediği noktada ellerinden tutmaktadırlar.

Halk Bankası, esnaflara kredi sağlayan bankaların başında yer almaktadır. Halk Bankası Esnaflara faizsiz kredi sağlayarak, halkın ve üreticinin yanında durmaya devam etmektedir. Halk Bankası esnaflara sağladığı faizsiz kredi, sıfır faiz oranı içermektedir.

150.000 TL’ye kadar sağlanan bu finansman desteği, her türlü ihtiyaçlar için kullanılabilmektedir. Hazine faiz destekli olarak sunulan bu kredinin dışında fırsatlar da sunan bankanın Halk Esnaf Destek Paketi de bulunmaktadır.

Sanatkarları da kapsayan bu kampanya, KOSGEB’den hibe desteği alan işletmeler için geçerli değildir. Ustalık belgesine sahip olunarak açılan işletmeler, en az 3 yıllık belgeye sahip olmalıdırlar. 30.000 TL’ye kadar sıfır faizli kredi imkanı sağlanan bu fırsatta, kredi kullanım amacınız da belirtilmek durumundadır.

Banka ayrıca KOSGEB tarafından onaylanan başarılı projelerin bankaya sunulması halinde, %100 faiz indirimli 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Birkaç farklı paketin de bulunduğu bu kampanya hakkında ve alanları hakkında daha fazla bilgi almak için Halk Bankası iletişim kanalları kullanılabilir. Başvurularınız içi Halkbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın