Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankası Kredi Başvurusu

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’deki hemen hemen ilk kurulan bankalardan bir tanesi olan Türkiye İş Bankası köklü geçmişinin yanında oldukça büyük bir birikime sahip olan önemli bir kurumdur. Uzun yıllardır bankacılık sektöründe hizmet veren banka, uzun yıllara dayanan birikimlerini her alanda kullanan ve kalitesini kanıtlamış, müşterileri tarafından en güvenilir bulunan bankalardan bir tanesidir. Kredi ürünlerinde cazip faiz oranları ve uygun vade seçenekleriyle müşterilerine en çok kredi veren bankaların arasında yer alan Türkiye İş Bankasına kredi başvurusu yaptığınızda yüksek bir kredi notu ve belgelenebilir sabit bir geliriniz varsa kolayca kredi alabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Kredi Ürünleri

Türkiye İş Bankası kredi ürünleri incelendiğinde ihtiyaç kredilerinde, ihtiyaç kredisi, eğitim kredileri, emekli kredileri,  tüketici destek kredisi, arsa kredileri, 2/B kredi, faturalı alışveriş kredisi, yat kredisi, çevreci kredi gibi kredi seçenekleri görülmektedir. Bireysel kredilerde yer alan taşı kredisinin haricinde ev kredilerinde, sabit taksitli, kişiye özel esnek taksitli, evden eve, çevre dostu, kentsel dönüşüm, konut yapım ve tamamlama, yabancılara özel, maksimum ev paketi, her şey dahil, anlaşmalı konut projeleri gibi kredi seçenekleri bulunmaktadır. Kobi kredilerinde ve ticari kredilerde nakdi krediler ve gayri nakdi kredi seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanında dönemsel olarak düzenlenen kredi seçenekleri de İş Bankası kredilerinde dikkat çekmektedir. Esnafa özel bayram kredisi ve geleneksel bayram kredisi kampanyaları bu dönemde İş bankası kredi kampanyaları arasında yer almaktadır.

Türkiye İş Bankası Kredi Başvurusu

Başvuru evraklarında genel geçer kredi başvurusu evraklarını isteyen Türkiye İş Bankası Kredi başvuru evrakları, kimlik fotokopisi, kredi başvuru formu, gelir durumunu gösterir belge benzeri evraklardan oluşmaktadır. Çekeceğiniz kredinin türüne göre istenen evraklarda değişikliğe gidebilen bankaya kredi başvurusu yapabilmek için internet şubesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bunun yanında banka müşterisi olmayanlar içinde İş Bankasının internet sitesi üzerinde bir başvuru formu bulunmaktadır. 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ya da 4402’ye cep telefonunuzdan mesaj göndererek de Türkiye İş Bankası kredi başvurusu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Göndereceğiniz SMS’e NAKIT TC kimlik bilginizi ve çekeceğiniz kredi miktarıyla birlikte aylık gelirinizi yazmanız yeterli olacaktır. Türkiye İş bankasında bu başvuru kanallarının haricinde ATM’lerden de kredi başvurusu imkanını müşterilerine sağlamaktadır. Son olarak klasik yöntem olan banka şubeleri aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.