İş Bankası İK Uygulamaları İki Ödülle Onurlandırıldı

0
İş Bankası İK Uygulamaları İki Ödülle Onurlandırıldı

Türkiye İş Bankası, alanında sektörün önde gelen uluslararası ödül programlarının başında gelen “Brandon Hall Human Capital Management (HCM) Excellence 2020” ödüllerinde iki ödül birden aldı.

Türkiye İş Bankası’nın almış olduğu ödül sonrasında görüşlerini dile getiren Genel Müdür Yardımcısı Burak Seyrek, bankanın yetenek gelişimi anlamındaki uygulamalarının uluslararası çapta ödüllendirilmesinden dolayı son derece mutlu olduklarını belirtti. Banka adına büyük bir mutluluk ve gurur yaşadıklarını vurgulayan Seyrek, çalışmalarına üzerine koyarak devam edeceklerini söyledi.

İş Bankası yapılan açıklama çerçevesinde, banka bünyesinde faaliyet gösteren İK uygulamaları uluslararası bazda iki altın ödül ile ödüllendirildi.

Yetenek Yönetimi ve Gelecek Yönetim Gelişimi

Bankaya küresel çapta altın ödülleri getiren uygulamalar Yetenek Yönetimi ve Gelecek için Yönetim Gelişimi programlarındaki kategoriler ile geldi. Yetenek yönetimi başlığında Yetenek Kararlarına Rehberlik Eden Değerlendirme Uygulamalarının Kullanımı ile Gelecek için Yönetim Gelişimindeki Gelişim Merkezi ile Yedekleme ve Kariyer Gelişimi, bankanın iki ödülü almasına olanak tanıdı.

“Kendi Kadrolarımızı İçimizden Yetiştiriyoruz”

Ödül sonrasında görüşlerini aktaran Genel Müdür Yardımcısı Burak Seyrek, tüm yöneticilerin başlangıç kısmından itibaren kendi kadroları içinden yetiştirdiklerini söyledi. Bu tarz ödülleri almanın büyük bir mutluluk ve gurur getirdiğini dile getiren Seyrek, bankayı geleceğe taşıyacak olan çalışanların öğrenme çevikliği ve hizmet standartları ile yollarına devam edeceklerini, kurum içinde ciddi bir öğrenme sürecinin olduğunu vurguladı.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın