Albaraka Türk 2016 Güncel Finansman Kar Oranları

0

Güncel Finansman Kar Oranları

Albaraka Türk Güncel Finansman Kar Oranları finansmandan finansmana göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca bazen finansmandaki vade seçeneğine göre de farklı kar oranları uygulanabiliyor. Albaraka Türk arsa finansmanında banka 0 ila 60 ay arasında vade seçenekleri sunuyor. Bu vade seçenekleri için kar oranı ise yüzde 1,45 olarak belirlenmiş.

2B Finansmanı isimli finansman ürününde ise yine 0 ila 60 ay arasında vade seçenekleri var ve banka bu finansmanda yüzde 1,45 oranında kar oranı uyguluyor. Bankanın eğitim finansmanı ürününde 0 ila 36 ay arasında vade seçenekleri bulunuyor ve bu finansmanın kar oran ise yüzde 1,35 olarak belirlenmiş.

Diş sağlığı finansmanı isimli üründe ise banka 0 ila 36 ay arasında vade seçeneği sunuyor ve bu finansmanın kar oranı ise yüzde 1,35 olarak belirlenmiş. Düğün organizasyonu finansmanı isimli üründe ise banka yine 0 ila 36 ay arasında vade seçeneği sunuyor ve kar oranı yüzde 1,35 oranında.

Bankanın hac finansmanı ürününde ise 0 ila 36 ay arasında vade seçenekleri bulunuyor. Bu finansmanda uygulanan kar oranı ise yüzde 1,35 oranındadır. Tatil Turu Finansmanı isimli üründe ise 0 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kar oranı uygulanıyor. Umre finansmanı ürününde ise yine 0 ila 36 ay arasında vade seçeneği var ve finansmanda uygulanan kar oranı yüzde 1,35 oranındadır.

Yabancıya konut finansmanı ürününde ise 0 ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,25 oranında kar oranı uygulanıyor. Albaraka Türk yurt hizmeti isimli finansman ürününde ise 0 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,35 oranında kar oranı uyguluyor. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın