Yapı Kredi Bankası Ticari Krediler Tahsis Uzmanları Arıyor!

0

Ülkemizin lider bankalarından olan ve Kurumsal yapısı ile bir çok bankacı adayı için ön planda olan Yapı Kredi Bankası A.Ş bünyesinde görev alacak Ticari Kredi Tahsis Uzmanları alacak. Yapı Kredi Bankası iş başvurusu ve Yapı Kredi Bankası sınav ile ilgili detaylar..

Bankacılık sektörünün her geçen gün büyümesi ve bu alanda yeni mezun adayların iş arayışı 2016 yılında da devam ediyor.

Türkiye’nin prestijli bankaları özellikle İİBF mezunu ve Bankacılık Sigortacılık bölümü mezun ve öğrencileri için banka iş ilanları yayınlayarak yeni adaylarla görüşmeler yapıyor. Yayınlanan bu banka iş ilanları neticesinde yapılan görüşmeler ve mülakat süreçleri ve ayrıca banka sınavları sonunda uygun bulunan adaylar bankacılık kariyerine ilk adımını atabilmekte.

Yapı Kredi Bankası 2016 iş ilanları kapsamında yeni adaylarla görüşmeye devam ediyor. Banka tarafından yayınlanan Ticari Kredi Tahsis uzmanı pozisyonu için başvurular alınmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Bankanın ticari müşterilerinin kredi taleplerini karşılamak üzere gerek raporlama ve iş akışını sağlayacak bankacı adayları aranmakta. Bu alanda deneyimli ve deneyimsiz bankalar ile görüşmeler sağlayacak olan Yapı Kredi Bankası insan kaynakları, uygun bulunan adaylar için gerek görüldüğü durumlarda banka sınavları da düzenleyebilmektedir.

Kariyer hedefinizi Ticari bankacılık alanında şekillendirebilmek adına Yapı Kredi Bankası Ticari Kredi Tahsis Uzmanı iş ilanı için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ticari bankacılık alanında ileriye yönelik bir çok farklı birim ve departmanlarda da görev alabilmeniz muhtemel görüldüğü gibi, bankanın şube ağı içerisinde de Ticari Müşteri temsilcisi ünvanı kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 2016 banka iş ilanları kapsamında yayınlanan iş ilanına başvurmak için ve diğer detaylar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-ticari-kredi-tahsis-uzmani-161866

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın