Anadolubank 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

İster 0 KM İster İkinci El Tüm Binek Araçlara Kredi

Anadolubank taşıt kredisinde ister 0 km ister ikinci el araç alabilirsiniz. Ayrıca bankanın taşıt kredisinden aracın markası ne olursa olsun tüm binek araçlar için yararlanabilirsiniz. Bu kredide 0 km araçlar için 48 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. 18 yaşını doldurmuş olan ve belgelendirilebilir bir gelire sahip olan herkes bu krediye başvuru yapabiliyor.

Banka bu taşıt kredisinde 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,37 oranında kredi faizi sunuyor. Ayrıca sıfır km ve ikinci el araçlar için aynı faiz oranını sunuyor. Örneğin bankadan 20 bin TL kredi alıp 48 ay vadeli kredi seçeneğinden yararlandınız. Bu durumda banka size yüzde 1,37 oranında faiz uygulayacaktır. Banka kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alacaktır. Bu kredide ise 100 TL kredi tahsis ücreti alınacaktır. Toplam geri ödemeniz ise 29 bin 074,08 TL olacaktır. KKDF 1 135,29 TL olurken BSMV 378,10 TL olacaktır. Toplam kredi faizi ise 7 561,69 TL olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Bu krediye başvuru için bazı belgeler gerekmektedir. Nüfus cüzdanın aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösteren bir belge, 0 km araçlar için proforma fatura, 2. El araçlar için ise ruhsat fotokopisi gerekiyor. Ayrıca kefil isteniyor ve satın alacağınız araç üzerine rehin konuluyor. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için size en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.