Ana Sayfa Krediler Anadolubank 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

Anadolubank 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

-

İster 0 KM İster İkinci El Tüm Binek Araçlara Kredi

Anadolubank taşıt kredisinde ister 0 km ister ikinci el araç alabilirsiniz. Ayrıca bankanın taşıt kredisinden aracın markası ne olursa olsun tüm binek araçlar için yararlanabilirsiniz. Bu kredide 0 km araçlar için 48 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. 18 yaşını doldurmuş olan ve belgelendirilebilir bir gelire sahip olan herkes bu krediye başvuru yapabiliyor.

Banka bu taşıt kredisinde 3 ila 48 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,37 oranında kredi faizi sunuyor. Ayrıca sıfır km ve ikinci el araçlar için aynı faiz oranını sunuyor. Örneğin bankadan 20 bin TL kredi alıp 48 ay vadeli kredi seçeneğinden yararlandınız. Bu durumda banka size yüzde 1,37 oranında faiz uygulayacaktır. Banka kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alacaktır. Bu kredide ise 100 TL kredi tahsis ücreti alınacaktır. Toplam geri ödemeniz ise 29 bin 074,08 TL olacaktır. KKDF 1 135,29 TL olurken BSMV 378,10 TL olacaktır. Toplam kredi faizi ise 7 561,69 TL olacaktır.

Bu krediye başvuru için bazı belgeler gerekmektedir. Nüfus cüzdanın aslı ve fotokopisi, gelir durumunu gösteren bir belge, 0 km araçlar için proforma fatura, 2. El araçlar için ise ruhsat fotokopisi gerekiyor. Ayrıca kefil isteniyor ve satın alacağınız araç üzerine rehin konuluyor. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için size en yakın Anadolubank şubesine başvurabilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,128BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler