Yapı Kredi 73 Banka Personeli Alacak

0

Yapı Kredi Personel Alımları Devam Ediyor

İş arayan genç bankacı adayları için her geçen gün yeni fırsatlar ortaya çıkıyor. Kurumsal kimliği ve kalitesiyle dikkat çeken Yapı Kredi bankası da bünyesine genç ve dinamik yeni bankacıları katmak istiyor. Ticari alanda hizmet vermek isteyen bankacı adayları perakende direkt satış yetkilisi olarak Yapı Kredi Bankası’nda çalışmaya başlayabilirler. Normalde bankalar alım yaparken banka sınavları ile personellerini değerlendirirler, ancak Yapı Kredi’de çalışmak isteyen perakende direkt satış yetkilileri için herhangi bir sınav söz konusu değil.

Banka iş ilanlarını değerlendiren bankacı adayları için öncelik daima Yapı Kredi’den yana oluyor. Hem personeline hem de müşterilerine değer veren Yapı Kredi Bankası kurumsal ve bireysel bankacılıkta ülkemizin en iyileri arasında yer alıyor. Banka sınavlarına girmeden bankacı olarak çalışmak isteyenler Yapı Kredi’nin açık pozisyonlarında çalışmak için başvuru yapabilir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

2016 Yapı Kredi personel alımları için gerekli şartlar şunlar: 28 yaşını aşmamış, dış görünüşüne önem veren, ikna kabiliyeti yüksek, iş için seyahat edebilecek, herhangi bir lisans bölümünden mezun ya da lisans bölümünün devam zorunluluğu bulunmayan son sınıfında okuyor olmak. 

Banka iş ilanlarına baktığınızda genel olarak bankaların tecrübeli bankacıları aradığını göreceksiniz. Ancak Yapı Kredi Antalya’da görevlendirmek üzere alacağı personellerinde herhangi bir vasıf aramıyor. Yani bu işle bankacı olmak için ilk adımı atabilir, bu yolda tecrübe ve deneyim kazanarak finans ile krediler alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın