İşCep’ten Görüntülü Konuşma ile Hesap Açma İmkanı

0
İşCep’ten Görüntülü Konuşma ile Hesap Açma İmkanı

Türkiye İş Bankası, mobil uygulaması olan İşCep üzerinden “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini kullanıma sundu. Görüntülü görüşme ve hesap açma özelliğinin bulunduğu özellik sayesinde, şubeye gitmeye gerek kalmadan hesap açılışı yapılabiliyor.

İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, koronavirüs pandemisi dolayısıyla hem banka personelinin hem de vatandaşların sağlığını korumak adına “müşteri olmak istiyorum” özelliğinin hizmete sunulduğu belirtildi. Mobil cihazlara İşCep uygulaması indirildikten sonra giriş kısmında bulunan “müşteri olmak istiyorum” seçeneğinden dijital başvuru formu doldurulup, müşteri temsilcileri ile görüntülü görüşme yapılabiliyor.

Müşteri temsilcisi ile görüntü görüşme yapıldıktan sonra belirtilen adrese kurye ile ulaştırılan imza formuna atılan tek bir imza ile hesap açılışı gerçekleştirilebiliyor.

İş Bankası’ndan hesap açmak isteyen vatandaşlar İşÇep uygulaması üzerindeki bu özelliği 7 gün 24 saat kullanabilmektedir. Şubeye gitmeden hesap açılabilen bu yöntem sayesinde, müşteriler İşCep uygulamasının yanı sıra, Maximum Mobil, İnternet Şube ve Bankamatik cihazları ile müşterilerin tüm ihtiyaçları İş Bankası’nın hızlı ve pratik kanalları üzerinden sağlanabiliyor.

İşCep uygulamasına, www.isbank.com.tr/indir adresinden ve App Store, Google Play ile Huawei AppGallery’den ulaşılabilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın