Finansbank’tan 3 Ay Ertelemeli Yaz Kredisi!

0

 Ülkemizin her noktasında hemen hemen şubesi bulunan , 29 yıllık tecrübesi olan Finansbank müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Finansbank bu kampanyada müşterilerine tam tamına 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunmakta. Bu kampanya ile bu yaz alacağınız her kredinin ödemesi 3 ay ertelemeli olacak. Bu kampanya ile beraber hem 3 ay erteleme fırsatı hem de daha uygun fiyatlarlar ile kredi alabileceksiniz.

Başlıklar

Finansbank Yaz Kredisi Kampanya Tarihi

 Finansbank’ın bu kampanyasını , 31/08/2016’ya kadar değenlendirmek mümkün. Kampanyadan yararlanmak için en basit yöntem ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı 5030’a mesaj olarak göndermeniz. Finansbankta herhangi bir işlem yaptıysanız yani Finansbank müşterisi iseniz internet şubesi ve mobil cep şubesi ile bu kampanyadan daha hızlı ve garanti bir şekilde yararlanabilirsiniz. Başvurunuz sistem tarafından onaylandığı an itibariyle paranızı 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.

Finansbank Yaz Kredisi Faiz Oranı

 Yaz kampanyasından yararlandığınız durumda ise kredinin faizi erteleme avantajından ötürü, normal kredi faizinden biraz daha fazla. Örneğin kampanyadan geri ödemesi 1 yıllık olarak 3000 TL gibi bir ücretle yararlanırsanız , normal kredi faiz oranı ile yani %1,27 aylık kredi faiz oranı ile ödeme yapacaksınız. Aylık olarak kredi taksit tutarı 3000 TL fiyata 284 TL olarak ödenir. Normal kredide ise ödenmesi gereken maliyet 275 TL olarak belirlenmektedir. Bu geri ödemeye kredi tahsis ücreti ve sigorta prim tutarının ise dahil olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın