Alternatif Bank’a İki Ödül Birden

Stevie Uluslararası İş Ödülleri kapsamında Alternatif Bank altın ve bronz ödül aldı.

Bankadan yapılan açıklamada, altın ödüle yetkin insan kaynağı sayesinde ortaya koyduğu performans, dijital alanda yaptığı yenilikler ve sunduğu hizmetlerle müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde layık görüldü.

Bronz ödüle ise koronavirüs pandemisinde hem çalışanların hem de müşterilerin sağlığını korumak adına ortaya koyduğu ve hızlıca uygulamaya geçirdiği projeler sayesinde ulaştığı belirtildi.

Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür ise konu hakkında, yaptıkları işlerde doğru yolda olduklarını bu ödüllerin kanıtladığını söyledi.

Müşteri Memnuniyetinin Etkisi Büyük

Gür ayrıca, “Basiretli ve danışman bankacılık anlayışımız doğrultusunda müşteri deneyimini her geçen gün daha yukarı taşımak için ciddi efor sergiliyoruz. Aradan geçen bir yılda da önemli bir gelişim gösterdik. Yetkin insan kaynağımızla ortaya koyduğumuz güçlü finansal performansın, dijital dönüşüm hamlemizin, değişime hızla adapte olan çevik yapımızın ve hizmetlerimizin müşterilerimizde yarattığı memnuniyetin altın ödüle layık görülmemizde önemli bir katkısı olduğuna inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Bankanın son dönemlerde geçirdiği değişim ve dönüşümler açısından bu ödüllerin çok önemli olduğunu belirten Gür, “Müşterilerimizin yol arkadaşı olarak işlerine ve birikimlerine değer katacak çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek teveccühlerine layık olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Pandemi döneminde hayata geçirilerek örnek teşkil eden uygulamaların ödül almasından da büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın