Türkiye’nin en genç bankalarından olan Odeabank, konut kredi faiz oranlarıyla avantajlı fırsatlar sunuyor. 120 aya varan vadelerle konut kredisi fırsatı sunan bankanın birçok ödeme seçeneği bulunmakta.

Odeabank kredi başvurularınız için bilgilerinizi bırakarak, Odeabank’ın sizi arayıp bilgi edinmenizi sağlayabilirsiniz veyahut diğer mevcut kampanyaları inceyeleyebilirsiniz. Odeabank’ın konut kredisi ürünlerinden  olan Odea Mortgage, bankanın standart konut kredisidir. Odea Mortgage için konut kredi faiz oranları %1,42 gibi bir orandır.

İndirimli Mortgage, konut kredilerinin ek komisyon ödeyerek faiz oranlarını ve taksit tutarınızı düşük tutmanıza yardımcı oluyor. Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage, bütçenize uygun bir şekilde ödeme planı belirlemenize olanak sağlayan bir kredi fırsatı. Merdiven Mortgage ile artan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.

Transfer mortgage, mevcut kredinizin daha yüksek faiz oranlarına sahip olmanız durumunda ortaya çıkan bir kredi fırsatıdır. Transfer Mortgage’dan faydalanmak isteyenler için kredi faiz oranları %1,42 gibi bir oranla sizleri karşılamaktadır. %100 Mortgage, eski evinizi de ipotek ettirerek , yeni eviniz için %100 kredi kullanabilmenizi sağlayan bir konut kredisidir.

Diğer konut kredilerinin ödeme planları şunlardır; Masraflar Dahil Konut Kredisi, Yurt Dışı Yerleşiklere Mortgage, Ev Değiştirenlere Mortgage. Odeabank konut kredi faiz oranlarını bu krediler için öğrenmek istiyorsanız bankayla iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak Odeabank kampanyalarından olan Bu Taksitler Ev Sahibi Yapar Kampanyası için kredi faiz oranları %1,42’dir. 150.000 TL’ye kadar geçerli olacak olan faiz oranları 120 ay vade ile ödenecek bir kredinindir.

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın