Ana Sayfa Krediler OdeaBank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

OdeaBank 2016 Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

-

Odea Bank Kredi Faiz Oranları

Odea Bank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları krediden krediye göre değişkenlik gösteriyor. Bazen vade seçeneğine göre ya da müşteri durumuna göre farklı faiz oranları da uygulanabiliyor. Ayrıca banka bazı kredi kampanyaları ile de düşük faiz oranlarıyla kredi sunabiliyor.

Odea Bank ihtiyaç kredisinde 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri bulunuyor. Bu kredide uygulanan faiz oranı ise maksimum olarak yüzde 1,55 olarak belirlenmiş durumda. Nakit Hazır İhtiyaç kredisi 1. Kampanya isimli üründe banka 8 bin TL kredi için ve 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,29 oranında kredi faizi uyguluyor.

Nakit Hazır İhtiyaç kredisi 2. Kampanya isimli üründe ise banka yine 1 ila 36 ay arasında vade seçenekleri sunuyor ve 8 bin TL kredi için ve yüzde 1,39 oranında kredi faizi uyguluyor. Nakit hazır ihtiyaç kredisi 3. Kampanyada yine 8 bin TL kredi için ve 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,55 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Nakit Hazır İhtiyaç kredisi 4. Kampanya isimli üründe banka yine 1 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için ve 8000 TL kredi için yüzde 1,65 oranında kredi faizi uyguluyor. Nakit Hazır ihtiyaç kredisi 5. Kampanya isimli üründe ise banka yüzde 1,79 oranında kredi faizi uyguluyor. 1 ila 36 ay arasında vade seçeneği bulunan Bireysel Finansman Kredisi ürününde ise banka yüzde 1,45 oranında kredi faizi uyguluyor.

Kredili mevduat hesabı ürününde ise banka yüzde 2,02 oranında faiz oranı uyguluyor. Odea Bank’ın bu kredileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için size en yakın Odea Bankşubesine gidebilirsiniz. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler