Ana SayfaKredilerVakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi
V

-

Günümüzde birçok banka kredi kartı satışı sağlayarak, tüketicilerin ihtiyaç anında kullanmaları için nakit avans ve taksitlendirme gibi fırsatlar sağlamaktadır. Tüketiciler kredi kartına yoğun bir ilgi göstererek bankaların bu hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.

Ancak çoğu tüketici bütçelerini ve gelirlerini aşan harcamalar gerçekleştirdikleri için kredi kartı borçlarını ödeyemez hale gelirler. Kredi kartı borçlarını ödeyemeyen kişilerse çareyi borç transferi gibi çözümlerde aramaktadır. Bu kimi zaman bankaların önerdiği bir çözüm olmaktadır.

Ancak söylenmelidir ki bu size daha maliyetli bir geri dönüş sağlayabilir o yüzden, planlı hareket etmek her zaman en doğrusu olacaktır. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi’yle bu yapılandırmayı sağlamaktadır. Borç Transferi Kredisi, 18 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle rahat bir geri ödeme fırsatı sunmaktadır.

20.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz bu kredi, 3 ay ertelemeli seçenekleri de beraberinde getirmektedir. Dilerseniz ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Dilerseniz eşit taksitli ödemelerden de faydalanabilir, dilerseniz de değişken taksitli ödemeler yapabilirsiniz. Kendinize uygun bir bütçe planı çıkartarak birini seçebilirsiniz.

Kredi kartı borçlarını kapatmak için başvuracağınız bu ihtiyaç kredisi, %1,37’lik faiz oranlarıyla sizi karşılamaktadır. Aylık faiz oranları Vakıfbank’ın sunduğu tabloda %1,6440 olarak belirtilmiştir. Yıllık faiz oranıysa %21,6130’dur. Sizden kredi kapsamında kredi tahsis ücreti, sigorta ve vergi ücretlendirilmeleri talep edilebilir. Daha fazla bilgi almak için Vakıfbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Başvurularınızı da Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebilir ve kendinize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol