Günümüzde birçok banka kredi kartı satışı sağlayarak, tüketicilerin ihtiyaç anında kullanmaları için nakit avans ve taksitlendirme gibi fırsatlar sağlamaktadır. Tüketiciler kredi kartına yoğun bir ilgi göstererek bankaların bu hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.

Ancak çoğu tüketici bütçelerini ve gelirlerini aşan harcamalar gerçekleştirdikleri için kredi kartı borçlarını ödeyemez hale gelirler. Kredi kartı borçlarını ödeyemeyen kişilerse çareyi borç transferi gibi çözümlerde aramaktadır. Bu kimi zaman bankaların önerdiği bir çözüm olmaktadır.

Ancak söylenmelidir ki bu size daha maliyetli bir geri dönüş sağlayabilir o yüzden, planlı hareket etmek her zaman en doğrusu olacaktır. Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi’yle bu yapılandırmayı sağlamaktadır. Borç Transferi Kredisi, 18 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle rahat bir geri ödeme fırsatı sunmaktadır.

20.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz bu kredi, 3 ay ertelemeli seçenekleri de beraberinde getirmektedir. Dilerseniz ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Dilerseniz eşit taksitli ödemelerden de faydalanabilir, dilerseniz de değişken taksitli ödemeler yapabilirsiniz. Kendinize uygun bir bütçe planı çıkartarak birini seçebilirsiniz.

Kredi kartı borçlarını kapatmak için başvuracağınız bu ihtiyaç kredisi, %1,37’lik faiz oranlarıyla sizi karşılamaktadır. Aylık faiz oranları Vakıfbank’ın sunduğu tabloda %1,6440 olarak belirtilmiştir. Yıllık faiz oranıysa %21,6130’dur. Sizden kredi kapsamında kredi tahsis ücreti, sigorta ve vergi ücretlendirilmeleri talep edilebilir. Daha fazla bilgi almak için Vakıfbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Başvurularınızı da Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebilir ve kendinize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın