Fibabanka KOBİ’lere Dijital Dönüşüm Kredisi

0

Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler olarak açılan KOBİ, ekonominin en küçük birimlerini oluşturan ticari yapılardır. KOBİ’lerin ekonomi içerisinde tutunması için birçok kampanya düzenlenmektedir. En yeni finansal kuruluşlardan olan Fibabanka, bu sürece destek veren bankalardandır.

KOBİ’lerin yapılanmasında ve büyümesinde rol oynamak için finansman sağlamaktadır. Dijital olarak kendilerini geliştirmeleri ve teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurması için de Kobiler bu desteği almaktadırlar. Fibabanka KOBİ’lere Dijital Dönüşüm Kredisi sağlamaktadır.

Vodafone işbirliğiyle gerçekleşen bu KOBİ kredisi, Vodafone’lu KOBİ’leri esas almaktadır. İlk üç ay faizsiz kredi sağlanan bu fırsat, sonraki aylarda %1,29 gibi faiz oranlarıyla müşterilerini karşılamaktadır. 100.000 TL’ye kadar fırsat sağlanan Dijital Dönüşüm Kredisi, ihtiyacınız olan teknolojik yatırımını sağlıyor.

Bu kredi paketi kapsamında sizi bekleyen ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünler; ücretsiz ilk çek karnesi, ücretsiz ilk üç aya mahsus çek tahsilatı, ilk yıl ücretsiz Bonus Business kredi kartı, internet ve mobil bankacılık aracılığıyla ücretsiz havale ve EFT, ATM’lerden ücretsiz para çekimi ve sorgulamalar.

Aldığınız kredinin belirlenen vadeden önce kapatılması durumunda %2’lik bir komisyon uygulanmaktadır. 36 aya kadar faydalanabileceğiniz bu krediye hızlıca SMS başvurusu yapabilirsiniz. FIBABANKA yazıp 6666’ya gönderdikten sonra SMS’inizi şubelere göstermeniz gerekmektedir.

SMS gösteriminden sonra kesin başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi hakkında daha fazla bilgi almak için veya kesin başvurularınızı gerçekleştirmek için Fibabanka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Fibabanka kredisinden faydalanabilmek için şubelerin ilinizde olması gerekmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın