Vakıfbank İnternetten Anında Kredi

0

Banka şubelerine gitmeden, sıra beklemeden kredi almak istiyorsanız Vakıfbank İnternetten Anında Kredi tam size göre.

30 Bin TL’ye Kadar Kredi Limiti

Bankanın bu kredisinde bazı limitler uygulanıyor. Vakıfbank İnternetten Anında Kredi ürününde en az bin TL en fazlada 30 bin TL kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca bu krediden yararlanmak için bazı şartlar bulunuyor. Bunlardan birisi maaşınızı Vakıfbank’tan alıyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bankanın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık ürünlerinin kullanıyor olmanız gerekiyor. Çünkü krediyi bu kanallar aracılığı ile alıyorsunuz.

Vakıfbank İnternetten Anında Kredi Almak için Yapılması Gerekenler

Özel sektörde çalışıp maaşınız Vakıfbank’tan alan müşteriler için ise maaşını son 6 aydır Vakıfbank’tan alıyor olmak şartı aranıyor. Kamu çalışanları ve emekli müşterileri için ise böyle bir şart aranmıyor. Banka müşterileri bu krediyi resmi tatil günleri ve hafta sonları da dâhil olmak üzere gece 02.50 ila 03.30 arası haricinde istedikleri saatte kullanabilirler.

Bu krediye başvurmak için Vakıfbank internet şubesine ya da Vakıfbank mobil şubeye giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Başvurular kısmını seçip açılan bölümden de İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsünü seçmeniz gerekiyor. Ardından ilgili alanları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu kredide banka 3 ila 36 ay arasında vade seçeneği sunuyor. Ayrıca banka hayat sigortalı ve hayat sigortasız olmak üzere iki farklı kredi seçeneği sunuyor. Hayat sigortası yaptırmanız halinde daha düşük faiz oranı uygulanıyor. 3 ila 48 ay vadeli kredi için sigorta yaptırmanız halinde yüzde 1,79 oranında faiz uygulanırken hayat sigortası yaptırmazsanız yüzde 1,8 9oranında kredi faizi uygulanıyor. Banka bu kredide kredi tahsis ücreti de almıyor. Ancak ihbarname ücreti adı altında bir ücret tahsil ediliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın