Ana SayfaGündemTürkiye Finans’a Birincilik Ödülü

Türkiye Finans’a Birincilik Ödülü

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans, IDC Türkiye CIO ödülleri’nde “Future Of Work/İşin Geleceği” kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Türkiye Finans Katılım Bankası yaptığı açıklamada, iş dünyasında küresel dijital trendlerin banka tarafından eş zamanlı olarak uygulanmaya çalışıldığı bilgisi verildi.

Dijitalleşme sürecine hem çalışanları hem de müşterileri için uyum gösteren banka, IDC Türkiye’nin düzenlediği “IDC Türkiye CIO Ödülleri töreninde “Future Of Works/İşin Geleceği” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Türkiye Finans’ın bu ödülü almasındaki en büyük pay insan kaynakları bölümünde hayata geçirmiş oldukları “Nex Bilgi Sistemleri Yetenek Yönetim” programı oldu.

Bilgi sistemleri içinde yer alan yeteneklerin kendilerini geliştirmeleri için uzun süreli gelişim planlamaları ve programları içeren bu yeni uygulama ile bilgi sistemleri alanında kariyer yapacak olanları donanımlı hale getirmek ve geleceğin teknolojisine liderlik edecek bireyler yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Çalışanlarımızı Destekleyen Uygulamalara Devam Edeceğiz

Türkiye Finans İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Züleyha Büyükyıldırım, çalışanlarının geleceklerine yatırım yapmaya ve öncü uygulamalarla onları desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.

Büyükyıldırım açıklamasında, “Çalışma süresini ve çalışılan süre içerisindeki performans çıktılarını programa dahil olabilmek için genel kriterler olarak belirledik. Genel kriterleri sağlayan bilgi sistemleri çalışanları için potansiyel değerlendirme araçları, teknik ve davranışsal yetkinlik temelli değerlendirme merkezi uygulamalarıyla geleceğin teknoloji liderliğine aday yetenekleri belirledik. Süreç, yetenekler için gelişim yolculuğu ile devam ediyor” dedi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.