İng Bank 2016 Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

0

40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren ING Bank, birçok şubesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam etmektedir. Sunduğu hizmetlere taşıt kredilerini de ekleyen banka, araba almak isteyen veya arabasını değiştirmek isteyenlere finansman sağlamaktadır.

%1,04’ten başlayan faiz oranları, araba almak isteyenler için avantajlı bir fırsattır. Kaskonuz da banka aracılığıyla sağlanabilir ve uygun oranlar ve ödeme seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz. Sıfır km araçlar ve 8 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için geçerli olan kampanya, kredi faiz oranları %1,44’e kadar çıkabilmektedir. 3-6 ay için taşıt kredisi faiz oranları, %1,04 oranında seyrederken, 9-48 ay arasında %1,44’lük kredi faiz oranları uygulanmaktadır.

Taşıt kredisi faiz oranlarının %1,04 ve %1,44 arasında değiştiği kampanyanın maksimum vade süresi 48 aydır. Minimum vade süresi olarak 3 aylık vade süresi belirtilmiştir. Teminat olarak gösterebileceğiniz şey alacağınız araç olmalıdır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Hayat sigortası gibi zorunluluklara da bağlı kalmak durumunda kalmıyorsunuz. İng Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları, kısa vadede size güzel fırsatlar sunarken uzun dönemde biraz maliyetli olabilir. Bütçenize uygun kredi hesaplamasını gerçekleştirmek için İng Bank kampanya sayfasındaki hesaplama aracını kullanarak aylık taksitlerinizi de hesaplayabilirsiniz. 2. El veya sıfır km araçlar için faiz oranları değişmeyecek olup şartlar da aynı seyretmektedir.

Kredi kapsamında sizden kredi tutarının binde 5’i olan kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir. Örnek maliyet tablosuna İng Bank’ın taşıt kredileri sayfasından ulaşarak daha kesin fikirler edinebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın