Denizbank Eğitim Kredisi

0

Türkiye’nin güçlü finansal yapılarından biri haline gelen denizbank, birçok ilde dağıtım kanallarını genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir. Kredi ürünlerini de her geçen gün genişleten Denizbank, sadece cep telefonunuzla dahi kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor.

Eğitim alanına destek veren Denizbank Eğitim Kredisi ile okul harcamalarınızı ve masraflarınızı destekliyor. Sadece TC Kimlik numaranız ve Cep telefonu numaranızla hızlıca internet üzerinden ön başvuru yapabilirsiniz.

55.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sağlayan banka, 36 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle rahat geri ödeme imkanları sunuyor. Sadece nüfus cüzdanınızı alarak da Denizbank şubelerinden hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 12 ay, 24 ay ve 36 ay seçenekleriyle kredinizi vadelendirebilirsiniz.

%1,55’ten başlayan faiz oranlarıyla Denizbank Eğitim Kredisi, 12 ay vade süresi ve 10.000 TL’lik örnek kredi tutarı baz alınırsa aylık taksitler 937 TL şeklinde olacaktır. Örnek ödeme tablosunun bir diğer vade süresi 24 ay için 10.000 TL’lik kredinin %1.59 faiz oranında aylık taksitleri 523 TL’dir. Tekrar 10.000 TL’nin baz alındığı kredi %1,59’luk faiz oranında 387 TL’lik aylık taksitleri içermektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının binde 5’i olan ücret talep edilmektedir. Sigorta ve vergi ücretleri de kredi masrafları arasında yer almaktadır. İnternet bankacılığından onaylı ihtiyaç kredinizi 20.000 TL’ye kadar her gün 09.00 ve 22.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Denizbank şubeleri veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın