Denizbank Eğitim Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin güçlü finansal yapılarından biri haline gelen denizbank, birçok ilde dağıtım kanallarını genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir. Kredi ürünlerini de her geçen gün genişleten Denizbank, sadece cep telefonunuzla dahi kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor.

Eğitim alanına destek veren Denizbank Eğitim Kredisi ile okul harcamalarınızı ve masraflarınızı destekliyor. Sadece TC Kimlik numaranız ve Cep telefonu numaranızla hızlıca internet üzerinden ön başvuru yapabilirsiniz.

55.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sağlayan banka, 36 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle rahat geri ödeme imkanları sunuyor. Sadece nüfus cüzdanınızı alarak da Denizbank şubelerinden hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz. 12 ay, 24 ay ve 36 ay seçenekleriyle kredinizi vadelendirebilirsiniz.

%1,55’ten başlayan faiz oranlarıyla Denizbank Eğitim Kredisi, 12 ay vade süresi ve 10.000 TL’lik örnek kredi tutarı baz alınırsa aylık taksitler 937 TL şeklinde olacaktır. Örnek ödeme tablosunun bir diğer vade süresi 24 ay için 10.000 TL’lik kredinin %1.59 faiz oranında aylık taksitleri 523 TL’dir. Tekrar 10.000 TL’nin baz alındığı kredi %1,59’luk faiz oranında 387 TL’lik aylık taksitleri içermektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Mayıs)

Kredi tahsis ücreti olarak kredi tutarının binde 5’i olan ücret talep edilmektedir. Sigorta ve vergi ücretleri de kredi masrafları arasında yer almaktadır. İnternet bankacılığından onaylı ihtiyaç kredinizi 20.000 TL’ye kadar her gün 09.00 ve 22.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Denizbank şubeleri veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
48TakipçilerTakip Et
2,312TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Şekerbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için...

Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Mayıs (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Akbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Mayıs

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk...