Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Kart Satışı Yapacak Açık Saha Personelleri Arıyor

TEB Kart Satışı Yapacak Açık Saha Personelleri Arıyor
T

-

3 Ekime Kadar Başvurular Sürecek

TEB bu personel alımı için başvuru tarihini 5 Ağustos ila 3 Ekim olarak belirlemiş. Bu tarihler arasında başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka sınavlarına girmeden direkt olarak bankacı olarak çalışmak isteyenler için bu başvuru çok büyük bir fırsattır.

Banka Konya ilinde çalışmak üzere 4 yıllık Ziraat Fakültesi ya da Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun kişileri alıyor. Hızlı öğrenme yeteneği olan ve gelişmeye açık kişiler ise bankanın tercih ettiği kişilerden. Banka iş ilanları konusunda bu ilanda başvuru alacak bir ilandır.

Banka takım çalışmasına yatkın olan, çalışacağı bölge koşullarına hâkim, iletişimi iyi olan ve çözüm odaklı çalışan personel arıyor. Ayrıca seyahat engeli bulunmayan ve sık sık seyahat edebilecek kişilere ve sürücü belgesi olan kişilere ihtiyaç duyuluyor.

Bu banka iş ilanlarında erkek adayları tercih ediyor. Ayrıca adaydan askerliğini yapması ya da en az iki yıl tecil edilmiş olmasını istiyor. Ayrıca banka tecrübeli ya da tecrübesiz elemanlar alıyor.

Bu işte çalışacak kişi müşteri ile sürekli temas kuracak, ilgili ürünleri satış ve pazarlamasını yapacak Tarım Bankacılığına özel banka ürünleri olan özel kartları ve kredi ürünlerini müşteriye pazarlayacak. TEB Personel alımları 3 Ekime kadar başvuruları almaya devam edecek.

Banka sınavlarına girmeden kolayca banka personeli olmak için bu iş hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

TEB Kart satış temsilcisi iş ilanı ve başvuru detayları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-tarim-bankaciligi-kart-satis-temsilcisi-1624809

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,398TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol