Garanti Bankası Kredi Değerlendirme Uzmanı Arıyor

0

Tercihen Tecrübeli Personel Alınacak

Garanti Bankası 2016 personel alımı yapacak ve banka kredi değerlendirme uzmanı alımında tercihen tecrübe sahibi personel arıyor. Bu işte tecrübeliyseniz ve banka sınavlarına girmeden işe girmek istiyorsanız bu iş sizin için iyi bir tercih olabilir.

Garanti Bankasının geniş ailesine katılmak isteyen personeller Zincirlikuyu’da yer alan merkezde çalışacak. Kurumsal ve Ticari Krediler müdürlüğü ekibinde görevlendirilecek bu personeller kredi değerlendirme yetkilisi olarak çalışacak. Banka iş ilanlarında avantajlı bir ilan olan bu iş ilanı ile banka sınavları ile uğraşmadan işe girme fırsatınız var.

Banka aradığı personelin üniversitelerin mühendislik, iktisat ya da işletme gibi bölümlerinden mezun olan kişileri arıyor. Ayrıca önceden tecrübeli olan kişiler bu işe alımda daha avantajlı durumda. Çok iyi derecede İngilizce bilmek de gerekiyor. İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanmak da gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Bu banka iş ilanlarında sayısal yönü kuvvetli olan analitik ve rakamlarla çalışmayı seven ve bu konuda becerisi gelişmiş olan sonuç odaklı olan personel aranıyor. Ayrıca yeniliklere açık sürekli araştıran değişime ve gelişmeye açık kişilerin başvurması isteniyor. Banka askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmenizi istiyor.

En az bir yıl tecrübeli adaylar arayan banka üniversite mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu ve doktora öğrencisi ya da mezunu eğitim seviyesine sahip çalışanlar arıyor. Bu ilan hakkında detaylı bilgi almak ve iş başvurusu için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-kredi-degerlendirme-yetkilisi-1587302

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın