Ana SayfaKredilerHalk Bankası ParafCard Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halk Bankası ParafCard Taksitli Nakit Avans Kampanyası
H

-

Türkiye’nin köklü bankalarından olan Halk Bankası, Cumhuriyetin kuruluş yıllarında bu yana halkın ve ekonominin ihtiyaçlarını karşılayarak bugünlere gelmiştir. Geçmişten bugüne değişmeyen bir yol izleyen banka yeni hizmetlerle de yoluna devam etmektedir.

Kredi kartı hizmeti de vere Halk Bankası, ParafCard’la avantajlı fırsatları tüketiciye sunuyor. Acil ihtiyaçlarınız için kredi lazım olduğunda kullabileceğiniz Halk Bankası ParafCard Taksitli Nakit Avans Kampanyası, kredi kartınızdan avantajlı bir şekilde para çekmenizi sağlar.

31 Ağustos 2016’ya kadar geçerli olacak kampanyada 200 TL ve 7500 TL arasındaki nakit avans çekimlerinize 3,6 ve 9 taksit fırsatı geliyor. Ayrıca %2,02’lik bir faiz oranıyla birlikte.

Taksitli nakit avans kampanyası için örnek bir ödeme planı banka tarafından sunulmaktadır. Bu örnek ödeme planı kapsamında 3 ay vade süresi 1000 TL için %2,02 faizle aylık taksitler 349,62 TL olacaktır. 6 ay vade süresi için aynı şartlar uygulanırsa 181,09 TL ve 9 ay içinse 125,01 TL aylık taksitler olacaktır.

Taksitli nakit avans kampanyası, ticari kartlar için geçerli değildir. Çekilecek minimum tutar 200 TL, maksimum tutar ise 7.500 TL’dir. Kredi kartınızın limitini aşan tutarlarda taksitli nakit avans çekimi gerçekleştiremezsiniz. Dilerseniz erken kapatma yapabilirsiniz ancak işlemin iptali söz konusu değildir.

Taksitli nakit avansa başvurularınızı gerçekleştirmek için Halkbank ATM’leri, şubeler, internet şubesi ve Halk Bankası çağrı merkezi kullanılarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol