Akbank İstanbul İçin Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak

0

Akbank ülkemizdeki büyük bankalardan birisidir. Ülkemizde toplam 892 şubesiyle hizmet veren Akbank birçok personeli ile hizmet sunmaktadır. Sürekli yeni personel alımı da yapan Akbank gişe yetkilisi alımı yapacak. Bazı şartları olan bu alımlara başvuru yaparak Akbank çalışanı olabilirsiniz. 

Tecrübesiz Adaylar Aranıyor

Akbank 2016 personel alımında banka tecrübesiz adaylar arıyor. Adaylardan T.C. vatandaşı olmaları şartı aranıyor. Ayrıca 1988 yılı ve sonrasında doğumlu olmak gerekiyor. İstanbul Avrupa yakasında çalışacak personel arandığı için banka İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden personel arıyor.

Örgün öğretim lisans programlarında mezun olma şartı da var. Banka iş ilanlarında erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları ya da en az 2 yıl tecilli askerlik durumunda olmalarını istiyor. Müşteri odakları olması istenen adaylardan kaliteli hizmet vermeleri beklenecek. Ayrıca adayların dinamik olmaları güler yüzlü olmaları ve etkin bir iletişim diline sahip olmaları da aranan özelliklerden.

Banka bu alımda Akbank tarafından son 6 ay içerisinde yapılmış başka bir banka sınavlarına katılmamış olmasını istiyor. Ayrıca Akbank tarafından düzenlenmiş olan önceki banka sınavlarında sözlü sınav aşamasında başarısız olmayan adaylar aranıyor.

Ayrıca banka bu adaylardan yoğun çalışma temposuna kısa süre içinde uyum sağlayabilecek ve takım çalışmasına yatkın olmalarını bekliyor. Bu adaylar bankada gişe yetkilisi olarak çalışacak. Bankacılık finans bölümünde çalışacak bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Yeni başlayan personel statüsü ile işe girecek olan adaylar İstanbul Avrupa yakasında çalışacak.

Banka iş ilanlarından bu ilanla ilgili daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-1447009

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın