Ana SayfaKredilerOdeabank Profesyonellere İhtiyaç Kredisi

Odeabank Profesyonellere İhtiyaç Kredisi
O

-

Odeabank, Türkiye’nin yeni ve girişimci bankalarından biri olarak kısa zamanda hem aktif büyüklüğünü hem müşteri portföyünü yükselterek haklı yerini korumaya devam etmektedir. Müşteri ağını genişlettiği bu yolda sadece çalışan bireylere kredi hizmeti sunmakla kalmayıp, bu çalışanlara ayrı ayrı özel fırsatlar sunmaktadır.

Odeabank Profesyonellere İhtiyaç Kredisi, bunun en büyük örneğidir. Profesyoneller kimdir? Profesyoneller; avukat, doktor, öğretmenler, eczacı ve bankacılar. Hayatımızın her alanında bizi daha kolay bir hayata iteleyen ve yılmadan çalışan insanlar için düzenlenmiş bir kredi. %1,40 faiz oranlarıyla profesyonellere sunulan bu ihtiyaç kredisi ile rahat geri ödeme fırsatları da sunmaktadır.

36 aya varan vade süreleriyle geri ödeme konusunda da daha rahatsınız. Örnek bir ödeme planı oluşturan banka, kafanızdaki bütçeyi şekillermenize yardımcı olacaktır. Kredi tutarı 5 bin TL baz alınırsa, 36 ay vade süresinde %1,40 faiz oranıyla aylık taksit tutarlarınız 186 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 26 TL’dir. Aylık maliyet oranı %1,7121’ken, yıllık maliyet oranıysa %22,5941’dir.

20 bin TL’lik örnek ihtiyaç kredisi tutarı baz alındığında, 36 ay vade süresi, %1,40 faiz oranı ile aylık taksit tutarınız 745 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 105 TL, aylık maliyet oranı %17,121 ve yıllık maliyet oranınız %22,5941’dir.

Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadardır. Sigorta masrafları da kişiye göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç kredisi başvurularınız için Odeabank şubelerini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol