Odeabank Profesyonellere İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Odeabank, Türkiye’nin yeni ve girişimci bankalarından biri olarak kısa zamanda hem aktif büyüklüğünü hem müşteri portföyünü yükselterek haklı yerini korumaya devam etmektedir. Müşteri ağını genişlettiği bu yolda sadece çalışan bireylere kredi hizmeti sunmakla kalmayıp, bu çalışanlara ayrı ayrı özel fırsatlar sunmaktadır.

Odeabank Profesyonellere İhtiyaç Kredisi, bunun en büyük örneğidir. Profesyoneller kimdir? Profesyoneller; avukat, doktor, öğretmenler, eczacı ve bankacılar. Hayatımızın her alanında bizi daha kolay bir hayata iteleyen ve yılmadan çalışan insanlar için düzenlenmiş bir kredi. %1,40 faiz oranlarıyla profesyonellere sunulan bu ihtiyaç kredisi ile rahat geri ödeme fırsatları da sunmaktadır.

36 aya varan vade süreleriyle geri ödeme konusunda da daha rahatsınız. Örnek bir ödeme planı oluşturan banka, kafanızdaki bütçeyi şekillermenize yardımcı olacaktır. Kredi tutarı 5 bin TL baz alınırsa, 36 ay vade süresinde %1,40 faiz oranıyla aylık taksit tutarlarınız 186 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 26 TL’dir. Aylık maliyet oranı %1,7121’ken, yıllık maliyet oranıysa %22,5941’dir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

20 bin TL’lik örnek ihtiyaç kredisi tutarı baz alındığında, 36 ay vade süresi, %1,40 faiz oranı ile aylık taksit tutarınız 745 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 105 TL, aylık maliyet oranı %17,121 ve yıllık maliyet oranınız %22,5941’dir.

Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadardır. Sigorta masrafları da kişiye göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç kredisi başvurularınız için Odeabank şubelerini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.