Akbank Deneyimli Müfettiş Alımı Yapıyor!

0
Akbank Deneyimli Müfettiş Alımı Yapıyor!

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun İstanbul için Deneyimli Müfettiş olduğunu açıkladı.

Akbank Deneyimli Müfettiş Alımları

Akbank banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Deneyimli Müfettiş pozisyonunda açık olduğunu, bu pozisyonda çalışmak isteyen kişilerin başvurularının kabul edildiğini, başvuru şartlarının neler olduğunu ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da bildirdi. Banka iş başvurusu yapmak ve Akbank bünyesinde işe başlamak isteyen kişilerin;

Akbank Deneyimli Müfettiş Alımları
Akbank Deneyimli Müfettiş Alımları
  • Üniversitelerin 4 senelik örgün lisans eğitimi veren fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak,
  • Bankaların İç Sistemler birimlerinde minimum 3 senelik tecrübe sahibi olmak ya da denetim firmalarında minimum 3 sene çalışmak olmak,
  • Bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak,
  • MS Office uygulamalarını ileri seviyede kullanabiliyor olmak,
  • Analitik düşünmeye yeteneğinin gelişmiş olması,
  • Süreç analizi ve rapor yazma konusunda başarılı olmak.

Akbank Banka Personel Alımları Son Başvuru Tarihi

Akbank Banka Personel Alımları Son Başvuru Tarihi
Akbank Banka Personel Alımları Son Başvuru Tarihi

Orta ya da büyük ölçekli banka denetimlerinde önceki dönemlerinde görev almış, ileri seviyede İngilizce bilgisi olan, profesyonel mesleki sertifikalara sahip ve SPK İleri Düzey Lisansına sahip olan kişilerin banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/2410573914/?
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın