Ana SayfaKredilerVakıfbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyası

Vakıfbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyası
V

-

Artık ev sahibi olmak isteyenler için sağlanan birçok konut kredileri bulunmaktadır. Sağlanan bu konut kredileri sayesinde ev sahibi olmak isteyen birçok kişi almak istediği eve kavuşmaktadır. Bankaların sundukları konut kredileri bu fırsatı sunmaktadır.

Vakıfbank, özel bankaların öncülerinden olarak deneyimli bir bankacılık hizmetinin yanında konut kredisi hizmetleri de sunmaktadır. Konut borç transferi yapmak isteyenler için Vakıfbank İndirimli Konut Kredisi kampanyası düzenleyerek, uygun faiz oranlarıyla kredi sağlamaktadır.

120 aya varan vade seçenekleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarında destek olan banka, böylece geri ödeme noktasında da rahatlık sağlamaktadır. Minimum vade süresi 3 ay olarak belirlenmişken maksimum vade süresiyse 120 aydır.

Konut almak isteyen ve indirimli konut kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler içinse ayrıca örnek bir maliyet tablosu oluşturulmuştur.

Oluşturulan örnek maliyet tablosunda 100.000 TL baz alınmıştır. %1,10 faiz oranları uygulayan banka, 120 ay vade seçeneği ve %1,10 faiz oranıyla, 800 TL ekspertiz ücreti almaktadır. Ayrıca aylık toplam maliyet %1,1278’ken yıllık toplam maliyet oranıysa %14,4055 olarak belirtilmiştir.

Banka indirimli konut kredisi kapsamında kredi tahsis ücreti de talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadardır. Vakıfbank indirimli konut kredisi kampanyasında ipotek tesis ücreti alınmamaktadır. DASK primleriyse değişiklik göstermektedir.

Konut kredileri başvurularınızı şubelerden yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı üzerinden veya kampanya sayfasından Hemen Başvur butonu ile gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgiye şubelerden ulaşmanız mümkündür.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol