Fibabanka Sosyal KOBİ Merkezi

0

Türkiye’de 2010 yılı itibariyle Fibabanka adı altında hizmet göstermeye başlayan finansal kurum, 70’e yakın şubeyle kısa sürede birçok ilde faaliyet sürdürmektedir. Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka kısa zamanda aktif büyüklüğünü güzel bir seviyeye getirerek, adını duyuran bankalardan birisi haline gelmiştir.

Birçok bankacılık alanında hizmet gösteren Fibabanka, KOBİ’ler için gösterdiği destekleri ve kampanyaları da sürdürmektedir. Hatta bir ilke atarak Sosyal KOBİ gibi bir uygulamanın da doğuşunu sağlamıştır. KOBİ kimdir? Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler olarak kısaltılan KOBİ kavramı ekonominin her yerindedir.

Ekonominin en küçük birimlerinden başlayarak orta pigmente kadar büyüme gösteren işletmelerdir. Bu işletmelerin birer büyük şirket olmalarında verilen ekonomik destekler ve yönlendirmeler önemli bir yer kaplamaktadır. Türkiye’nin ilk Sosyal KOBİ Merkezi olan Fibabanka hizmetine, bankanın Facebook sayfasından erişilebilmektedir. Sosyal şube olarak da nitelendirilen bu hizmet KOBİ müşterileri için geliştirilmiştir.

Fibabanka Sosyal KOBİ Merkezi, haftaiçi 09.30 ve 19.00 saat aralıklarında ve aynı zamanda haftasonu 10.00 ve 14.00 arasında iletişim sağlamaktadır. Sosyal KOBİ Merkezi’yle, Finansal hizmetler temsilcileri ve yöneticileriyle online olarak iletişim kurabilirsiniz. Yazışabilir  ve bilgi alabilirsiniz. Kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu da gerçekleştirmeniz mümkündür. Tercihleriniz doğrultusunda müşteri olmak için şubelere ziyaret edebileceğiniz gibi siz de ziyaret edilebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak ve detaylı bilgi edinmek için Fibabanka web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer kampanyalar ve fırsatlar içi yine takipte kalabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın