Garanti Bankası İstanbul’da Gişe Asistanı Arıyor

0

En Az Ön Lisans Mezunu Olmak Şartı Var

Garanti Bankası 2016 personel alımlarında bu iş ilanında en az ön lisans mezunu olma şartı aranıyor. Buda ön lisans mezunları için bir avantaj durumunda. Çünkü çoğu pozisyon için bankalar en az lisans mezunu olan personel alımı yapıyor. Ancak bu ilanda lisans mezunu olan adaylarda başvuru yapabiliyor.

Bu iş alımında bazı şartlar var. Banka adayların henüz 27 yaşını aşmamış olmasını istiyor. Ayrıca İstanbul Avrupa Yakasında ya da İstanbul Anadolu yakasında ikamet etme şartı aranıyor. Çünkü bu ilanla alınacak personel İstanbul Avrupa yakasında çalışacak. Banka sınavlarına girmeden banka personeli olmak isterseniz bu iş sizin için uygun olabilir.

Banka iş ilanlarından bu ilanda Garanti Bankası erkek adaylar için geçerli olmak üzere askerlik görevlerini tamamlamış olmalarını ya da en az 1 yıl tecilli olmasını istiyor. Ayrıca pazarlama ve satış konusunda iyiyim diyenler için bu iş iyi bir seçenek olabilir. Adayın güler yüzlü olması, pozitif davranması iletişiminin ve ikna becerisinin yüksek olması da aday için bir avantaj olacaktır. Banka sınavları olmadan bu işe girebilme ihtimaliniz var.

Bu iş ilanı ile alınacak personel gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini yapacak ve talimatlarını gerçekleştirecek ayrıca gişeye gelen müşterilere ürün satışı ve yönlendirmesi yapacak. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda Garanti Bankası tecrübesiz adayları arıyor. Bankacılık satış bölümünde çalışacak bu personel sürekli ve tam zamanlı olacak çalışacak. Bu ilanla alınacak personel Hizmet Personeli olarak İstanbul Avrupa yakasında görev alacak. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgiye erişmek ya da başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-gise-asistani-istanbul-1485104

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın