Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank 2016 Banka Personel Alımı

Denizbank 2016 Banka Personel Alımı
D

-

Tecrübeli Adaylar Aranıyor

Denizbank 2016 personel alımında bu ilan için tecrübeli personel alınacak. Adaylardan bu işte en az 1 yıl tecrübeli olma şartı aranıyor. Bankanın bu ilanında bazı şartlarda var. Bunlardan birisi üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve Matematik Mühendisliği ve bu bölümlere benzer bölümlerden mezun olma şartıdır. 1 ila 3 yıl arasında denetim firmaları ya da finans şirketlerinde bilgi teknolojileri denetimi konusunda çalışmış ve tecrübesi olması isteniyor.

COBIT standartları konusunda, uygulamaları konusunda ve BDDK’nın bilgi sistemlerine yönelik olarak yaptığı düzenlemeler hakkında bilgi sahibi olması da adaylarda aranan diğer şartlar arasında. Adayların tercihen ISO 20000, ISO 27001 ve ISO 22301 LA sertifikasına sahip olması isteniyor. Banka sınavlarına girmeden Denizbank personeli olmak isteyenler için bu iş ilanı uygun bir ilan olabilir.  Banka iş ilanları arasında bu ilanda adaylardan MS Office konusuna hâkim olmaları bu programları kullanabilmeleri isteniyor.

Adaylardan iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilmeleri de istenilen şartlar arasında bulunuyor. Ekip çalışmasına yatkın olan ve insan ilişkileri konusunda başarılı olma da istenilen kişisel özellikler arasında yer alıyor. Banka iş ilanlarından bu ilanda erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması şart aranıyor. İstanbul Avrupa Yakasında çalışacak olan bu personel bankacılık bilgi işlem bölümünde çalışacak. Çalışma şekli ise sürekli ve tam zamanlı olacakken alınacak personel uzman olarak görev yapacak. Banka sınavları hakkında bilgi almak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında detayları ve başvuruyu aşağıdaki bağlantı üzerinde bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-bt-yonetisim-sorumlusu-1618999?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1618999&refno=16410_2494

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol