Yapı Kredi Bankası Ticari Kredi Tahsis Uzmanı Arıyor

0

İstanbul İçin Kredi Tahsis Uzmanı

Yapı Kredi 2016 personel alımlarında ticari kredi tahsis uzmanı alımında banka bazı şartlara uyan personel alımı yapacaktır. Bu şartlardan birisi adayların üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor. Banka sınavlarına girmeden Yapı Kredi personel olmak için bu ilanı değerlendirebilirsiniz. Kurumsal Ticari ya da KOBİ kredi tahsisinde ya da finansal analiz alanında en az 1 yıllık deneyime sahip olan adaylar aranmaktadır.

Banka iş ilanlarından bu ilanda Yapı Kredi Bankası adaylardan bazı kişisel özelliklere sahip olmasını da bekliyor. Analitik düşünme becerisi yüksek ve problem çözme yeteneği gelişmiş olan yetenekli adaylar aranıyor. Ayrıca banka erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartı ya da muaf olma şartı arıyor.

Bu işte çalışacak olan personel ticari ya da kurumsal kısımda bulunan firmaların bilanço analizlerini yapacak. Ayrıca kredi dosyalarını inceleyerek bunlar hakkında görüş bildirecek. Finansal analiz çalışmaları ve kurumsal ya da ticari şubeler tarafından yapılan firma ya da grupları çalışmalarının kontrol edilmesi işini yapacak.

Banka iş ilanları arasında bu ilanda üniversitelerin lisans bölümünden mezunu yüksek lisans öğrencisi yüksek lisans mezunu doktora öğrencisi ya da doktora mezunu adayları aranıyor. Banka sınavlarına girmeden bu işe başvuru yapabilirsiniz. Bankacılık finans alanında çalışacak bu personel tam zamanlı ve sürekli olarak çalışacak. Personelin seviyesi ise uzman olacak ve İstanbul Avrupa yakası ya da Anadolu yakasında çalışacak. Bankanın bu iş ilanı hakkında detaylı bilgiyi ve başvuru seçeneğini aşağıda bulunan bağlantıda bulabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-ticari-kredi-tahsis-uzmani-1618667

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın