Kuveyt Türk’ten Çocuklar İçin Dijital Kaşif

0
Kuveyt Türk’ten Çocuklar İçin ‘Dijital Kaşif’

Kuveyt Türk keşfetmeyi seven ve aynı zamanda hesabını bilen çocuklar için ‘Dijital Kaşif’ ürünlerini hayata geçirdi.

Kuveyt Türk’ten gelen açıklamada çocuklar için Dijital Kaşif Kart, Dijital Kaşif Katılma Hesabı ve Dijital Kaşif Mobil Uygulamasından oluşan yeni ürünlerin hayata geçirildiği belirtildi. Çocuklar yeni uygulamalar sayesinde birikim yapabiliyor, harcamalarını kontrol altında tutabiliyor ve finansal okur yazarlık düzeylerini arttırabiliyor.

Bankanın dijital kaşifler için hazırladığı dijital kartlar sayesinde çocuklar günlük olarak belirlenmiş limitlerde harcama yapabiliyor. Kart aynı zamanda online alışverişler içinde kullanılabiliyor. Nakit ihtiyacı olması durumunda ise ATM’lerden para çekimi yapılabiliyor. Dijital Kaşif Kart 100 Türk Lirası limiti ile geliyor ancak bu limit ebeveynin isteğine göre değiştirilebiliyor. Kuveyt Türk banka şubeleri ve çağrı merkezlerinden kart limitleri güncellenebiliyor.

Yeni Ürünlerimizi Hayata Geçirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, müşteri odaklı değişimleri ve dijital dönüşüm yolunda attıkları adımlarla sektörün öncü konumunda yer aldıklarını belirterek, “Çünkü çocukların bilinçli bir şekilde yetiştirilmesi durumunda dünyayı daha ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. Çocukların keşif ruhundan ilhamla hazırladığımız ‘Dijital Kaşif’ ürünlerimiz sayesinde çocuklarımıza tasarrufu, bilinçli tüketimi ve finansal okuryazarlığı öğretmeyi ve bu sayede çocukların finans konusunda bilinçli bir şekilde yetiştirilmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Kuveyt Türk olarak çocukları bilinçli tüketime, ebeveynleri de çocuklarının geleceğini güvence altına almaya davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Oral, müşteriyi merkeze alan çalışmalarının devam edeceği bilgisini aktardı.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın