Ana SayfaGündemEn Yenilikçi Özel Bankacılık Ödülü TEB’in

En Yenilikçi Özel Bankacılık Ödülü TEB’in
E

-

TEB Özel Bankacılık, her yıl International Finance Dergisi tarafından verilen “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülünün bu sene ki kazananı oldu.

Banka yaptığı açıklamada aynı ödülü yenilikçi hizmet ve ürünleriyle geçtiğimiz sene de almayı başarmıştı. İngiltere’nin önde gelen iş ve finans dergisi olan International Finance Dergisi, düzenlediği ödül töreni kapsamında “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülünü TEB Özel Bankacılık’a verdi. Bankanın bu ödülü üçüncü kez aldığı belirtiliyor.

Türkiye’de Özel Bankacılığı Kurucusuyuz

Konu hakkında açıklama yapan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, bankanın üst üste 3 senedir başarılı hizmet ve olumlu geri dönüşler sayesinde bu ödülü kazandığını belirtti.

Mendi, Türkiye’de özel bankacılığın kurucusu ve ilk uygulayıcısı olduklarını belirterek, hedefleri doğrultusunda güvenle ve istikrar içinde devam ettiklerini ifade etti. Müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda ürünlerini yenilediklerini, ürün yelpazesini arttırdıklarını söyledi. Ödülü üç senedir üst üste kazanmalarının da yakaladıkları bu istikrardan dolayı olduğunu belirtti.

Mendi, “Bu kapsamda müşterilerimizin bankacılık işlemlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilmeleri için geliştirdiğimiz Mobil Onay hizmeti bunlardan biri. Bu hizmetimizle müşterilerimizin talimat ve türev işlemleriyle ilgili ıslak imzalı onay verme sürecini ortadan kaldırdık. Özel Bankacılık müşterilerimiz talimat ve türev işlev belgelerini CEPTETEB üzerinden kolaylıkla onaylayabiliyor” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de 2017 yılı Ağustos ayından beri sosyal girişimleri desteklemek, ekosistemi güçlendirmek ve potansiyel yatırımcıları bir araya getirmek amacıyla Ashoka Türkiye ile yatırımların devam ettirildiği bilgisini de verdi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol