Ana Sayfa Krediler Şekerbank Kadın Esnafa Özel Destek Paketi

Şekerbank Kadın Esnafa Özel Destek Paketi

-

Toplumda kadınların girişimleri düşünülürse, son yıllarda büyük bir artış gösteren iş hayatı faaliyetleri görülmektedir. Kadın girişimcilerin çoğalması ve toplumdaki yerleri almalarıyla birlikte, diğer kadın girişimcileri de destekleyici hareketler başlamıştır.

Şekerbank, bireylerin kişisel ihtiyaçları ve diğer ihtiyaçları dışında iş hayatına atılmak isteyenler için de kredi fırsatları sunmaya devam ediyordu. Kadınların da girişimcilik yönündeki iştiraklerini desteksiz bırakmayarak Kadın Esnafa Özel Destek Paketi sunuyor.

60 aya varan kredi fırsatı sunan Şekerbank, üç ay ertelemeli seçenekler de sunmaktadır. Düzenlenen kredi paketi, ekstra kampanyalar da içermektedir. EFT, havale ve hesap işletim ücreti gibi masraflar da yok. Destek paketi kapsamında Üreten Kart’da verilmektedir.

Ticari kredi kartı ve banka kartı özelliği bulunan kart, ticari nitelikli harcamalarınız için kullanabileceğiniz sunulmuş bir hizmettir. Mal alımlarını vadeli olarak gerçekleştirebileceğiniz anlaşmalı toptantı firmalar gibi üye iş yerleriyle kolaylıklar sağlanmaktadır.

Özel avantajlarla POS ürünleri de sunulmaktadır. Ayrıca ilk yıl kira bedelinden de muafsınız. Zorlu işbirliğinde olacak olan kampanya ile elektrik giderleriniz %13 indirim kazandırıyor. Şekerbank Kadın Esnafa Özel Destek Paketi, sektörel işbirlikleri ve özel kartlarla birlikte özel fırsatlar sunmaktadır.

Özel faiz oranları da kadın girişimciler için düzenlenmektedir. Şekerbank Kadın Esnafa Özel Destek Paketi, geri ödeme noktasında da kolaylık sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak için Şekerbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Başvurularınız için Şekerbank başvuru kanalları kullanılabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,401TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler