Finansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Konut kredileri, günümüzde yoğun talep gösterilen bankacılık ürünlerinden bir tanesidir. Konut fiyatlarının tüketicileri zorlaması nedeniyle birçok birey, bankalara konut kredisi başvurusu yaparak, ev hayallerini gerçekleştirmek istiyor.

Finansbank, sağladığı konut kredileri avantajlarıyla bu ihtiyaca yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Özellikle birçok vatandaşın peşinatsız olarak, konutun tamamına kredi kullanmak istemesine karşılık yeni ürünler çıkmaktadır. Yasalarla biraz engellense de, bankalar yasal yolların verdiği boşluklarla bunu sağlamayı başarmıştır.

Finansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi ile tüketicilere, konut değerinin tamamına kadar kredi vermektedir. %1,20 gibi faiz oranlarından başlayan peşinatsız %100 konut kredisi, 180 aya kadar vade sağlamaktadır. Peşinatsız %100 konut kredisi kullanma şartınızsa şu şekildedir; Hem satın alacağınız evi hem de mevcut evinizi teminat vererek kullanabiliyorsunuz.

TL cinsinden kullanabileceğiniz kredi, ekspertiz değerlendirmesi sonucunda verilecektir. Hem mevcut konutunuz için hem de satın alınacak konut için bu ekspertiz değerlendirmesi gerçekleştirilmektedir. Erken ödeme taleplerinizin olması dahilinde vade süresi 36 ayı aşmıyorsa ana paranın %1’i 36 ayı aşıyorsa ana paranın %2’sini aşmayacak şekilde masraf talep edilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Örnek maliyet tablosu belirtilen kredi de 100.000 TL örnek tutar için %1,20 faiz oranı 84 ay vade süresinde aylık taksitler 1896,17 TL’dir. Ücretler 1156,50 TL olarak belirtilmiştir. Yıllık toplam maliyet oranıysa %14,40’dır. Kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti gibi masraflar talep edilebilir. Başvurularınız için web sitesinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca konut kredisi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.