Ana SayfaKredilerFinansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi

Finansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi
F

-

Konut kredileri, günümüzde yoğun talep gösterilen bankacılık ürünlerinden bir tanesidir. Konut fiyatlarının tüketicileri zorlaması nedeniyle birçok birey, bankalara konut kredisi başvurusu yaparak, ev hayallerini gerçekleştirmek istiyor.

Finansbank, sağladığı konut kredileri avantajlarıyla bu ihtiyaca yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Özellikle birçok vatandaşın peşinatsız olarak, konutun tamamına kredi kullanmak istemesine karşılık yeni ürünler çıkmaktadır. Yasalarla biraz engellense de, bankalar yasal yolların verdiği boşluklarla bunu sağlamayı başarmıştır.

Finansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi ile tüketicilere, konut değerinin tamamına kadar kredi vermektedir. %1,20 gibi faiz oranlarından başlayan peşinatsız %100 konut kredisi, 180 aya kadar vade sağlamaktadır. Peşinatsız %100 konut kredisi kullanma şartınızsa şu şekildedir; Hem satın alacağınız evi hem de mevcut evinizi teminat vererek kullanabiliyorsunuz.

TL cinsinden kullanabileceğiniz kredi, ekspertiz değerlendirmesi sonucunda verilecektir. Hem mevcut konutunuz için hem de satın alınacak konut için bu ekspertiz değerlendirmesi gerçekleştirilmektedir. Erken ödeme taleplerinizin olması dahilinde vade süresi 36 ayı aşmıyorsa ana paranın %1’i 36 ayı aşıyorsa ana paranın %2’sini aşmayacak şekilde masraf talep edilir.

Örnek maliyet tablosu belirtilen kredi de 100.000 TL örnek tutar için %1,20 faiz oranı 84 ay vade süresinde aylık taksitler 1896,17 TL’dir. Ücretler 1156,50 TL olarak belirtilmiştir. Yıllık toplam maliyet oranıysa %14,40’dır. Kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti gibi masraflar talep edilebilir. Başvurularınız için web sitesinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca konut kredisi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol