Genç vizyonu ve farklılık yaratmaya çalışan hedefleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttıran Odeabank, kredi ürünlerini sunmaya devam ediyor. Birçok kredi gibi, Odeabank’ın sunduğu krediler de faiz oranları uygulanarak ücret almaktadır.

Odeabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları, araba sahibi olmak isteyenler için avantajlı fırsatlar sunuyor. Odeabank 2016 Taşıt Kredisi Faiz Oranlarını müşterilerin ihtiyaçlarına gör düzenleyen banka, taşıt kredileri kampanyaları da düzenlemektedir.

Standart taşıt kredisi sıfır km ve ikinci el araç alımlarda kullanabileceğiniz bir kredi çeşididir. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri esnek ödeme imkanları sunmaktadır. Telefon bankacılığı veya şubelerden kredi için faydalanabilirsiniz. Dilerseniz sadece faiz ödemeli taşıt kredileriyle, ilk yıl faizleri ödeyip geri kalan zamanda ana parayı tahsil edebilirsiniz. Nakit akışınızın yönetimini ve bütçenizi en iyi şekilde sağlayarak taşıt kredisinden faydalanabilirsiniz.

Diğer bir taşıt kredisi kampanyası ise Yeni Arabam Taşıt Kredisi’dir. Taşıtınızı almak için %1,50 gibi faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca standart taşıt kredisi için de %1,50 kredi faiz oranları uygulanmıştır. Kredi faiz oranları 24 ay ve 48 ay seçenekleri için aynı seyretmektedir.

Taşıt kredisi faiz oranlarının %1,50, olması 48 aylık vade seçeneğinde aylık 626 TL’lik aylık taksitler şeklinde yansımaktadır. Taşıt kredisi faiz oranları tekrar %1,50 ve 24 ay vade süresi tanınırsa aylık taksitler 1034 TL olacaktır. Bu taksitlendirmeler 20.000 TL için belirtilmiştir.

Ayrıca kredi kapsamında kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Sigorta primleri de masraflara eklenmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın