Ana Sayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi Kredi Risk Politikaları Uzmanı Personel Alımı

Yapı Kredi Kredi Risk Politikaları Uzmanı Personel Alımı

-

Yollarını 2006 yılında Koçbank A.Ş ile birleştiren Yapı Kredi Bankası, çıktığı uzun ve zorlu yolculukta kendisine takım arkadaşları aramaktadır. Müşterilerine her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen banka, kredi politikalarında da alanında sağlam adımlarla ilerlemek istemektedir.

Sağlam bir çalışmanın iyi bir ekip ruhundan doğacağı düşünülürse, alanında uzman kişilerin rol alması gerekmektedir. Bu bağlamda Yapı Kredi İstanbul Kredi Risk Politikaları Uzmanı aramaktadır. Bankanın bünyesinde kariyerinin bankacılık alanında başarı yakalamasını isteyenler, bankayla iletişime geçebilirler.

Risk Yönetimi Bölümü’nde görev almak üzerine seçilecek uzmanlar, kredi politikaları hakkında destek sağlamaları sebebiyle, geniş bir bilgi hazinesine sahip olmalıdır. Banka için birimler ve şubelere verilecek destekte, kredi politikaların güncel bir şekilde takibinin sağlanması ve düzenlenmesi, Teminat Yönetim Rehberi hazırlanmasında rol oynamak ve iştirak içerisinde bulunan birimlerle koordinasyonun sağlanması.

Dış değerlendirmelerin sağlandığı kuruluşların talepleri üzerine istenilen bilgilerin de akışını sağlayacak olan adayların, en az üç yıl tecrübeli olması beklenmektedir. Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisi isteyen Yapı Kredi Bankası, üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun adaylarla ilgilenmektedir.

Kredi Risk Politikaları ilanı için başvuracak adayların ayrıca mevzuat ve BDDK yönetmelerinin sıkı bir takibini sağlaması gerekmektedir. İletişim yönü güçlü ve deneyimli olmaları gerekmektedir. İstanbul bölgesi için yayınlanan iş ilanı için 74 açık pozisyon bulunmakla beraber, 1 Ekim 2016 tarihine kadar ilan açık tutulacaktır. Başvurularınız için banka ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Risk Politikaları iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kredi-risk-politikalari-uzmani-1447241

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,250BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler